אופו (Oppo) הכריזה על ה-K1, ככל הנראה מכשיר הטלפון החכם הזול בשוק הכולל סורק טביעות אצבע המוטמע בתוך המסך. בעוד שעד כה שולבה תכונה זו בעיקר במכשירי הדגל של היצרניות הסיניות, ה-K1 הוא מכשיר זול יחסית שמחירו בשוק הסיני מתחיל ב-231 דולרים בלבד.

המפרט שפורסם בעת ההכרזה כולל מסך הוא מסוג AMOLED בגודל 6.4 אינץ׳, ערכת השבבים Snapdragon 660 של קוואלקום (Qualcomm), עם 4 או 6 גיגה-בייט של זיכרון RAM ו-64 גיגה-בייט לאחסון קבצים. מערך הצילום האחורי הוא בעל צמד עדשות, אולם במסגרת ההכרזה לא פורסם פירוט אודות יכולותיהן. בהנחה כי מדובר במערכת המוכרת ממכשיר ה-F9 של אופו, מדובר בעדשה אחת באיכות 16 מגה-פיקסל, ועדשה שנייה באיכות 2 מגה-פיקסל המשמשת בעיקר ללכידת עומק ואפקט טשטוש הרקע (״בוקה״). המצלמה הקדמית מותקנת בתוך מגרעת זעירה בעיצוב ״טיפה״.

ה-K1 איננו צפוי להגיע למדינות המערב בשיווק רשמי, אולם סביר להניח כי מכשיר זה יהווה בסיס לדגם ה-OnePlus 6T שיוכרז ב-30 באוקטובר. OnePlus כבר חשפה כי מכשיר זה יצויד בסורק טביעות אצבע מובנה במסך, כנראה בתצורה דומה או אף זהה לזו של ה-K1, אם כי יתר מפרט החומרה צפוי להיות מקביל לזה של מכשירי הדגל המובילים בשוק, ועל כן גם מחירו יהיה כנראה פחות נגיש.