נדמה שמוצרים הסינים משתפרים מיום ליום, והאיכות אל מול המחיר הולך ומצטמצם. כך בטאבלט Novo7 המביא מפרט חזק במחיר זול, קונסולת דמויית הפלייסטיישן שראינו שבוע שעבר וגם ב-JXD S7100 שמתעדת להיות קונסולת המשחקים הבאה שלכם.

המכשיר לא נראה שונה בהרבה ממוצרים סינים אחרים ומכיל בקרי משחק בצידי הקונסולה ומסך מגע גדול, אך זה לא מה שתפס את תשומת ליבנו אלא מה שמתרחש דווקא בפנים. הוא מריץ לא פחות ממעבד כפול ליבה Cortex A9 יחד עם המעבד הגראפי Mali 400, אותו אחד שניתן למצוא במכשיר הגלקסי אס 2 על גבי מסך 7 אינצ’ 800×480 כך שמדובר במכשיר חזק למדי. יחד עם זאת הוא מכיל זיכרון 512MB, אחסון 16GB, מצלמה 2 מגה פיקסל אחורית, 0.3 מגה פיקסל קדמית, תקשורת WiFi ויציאת HDMI. הוא מריץ את מערכת האנדרואיד 2.2 הוותיקה ומבטיח לספק יכולות הן של טאבלט והן של קונסולת משחק.

היינו מכבדים אותו מעט יותר אלמלא לא היה מבטיח כי הוא מסוגל להריץ משחקי “Apple Games” והאתר של היצרנית לא היה מעוצב כמו אתר אפל טיפוסי, אך הוא כן כולל אמולטורים למשחקי Nintendo 64 ו-PlayStation כך שישנם מספר לא מועט של משחקים שאפשר לשחק עליו. מה גם, תג מחיר של $140 הופכים את העניין להרבה יותר כדאי מכל קונסולה וטאבלט אחר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.