ההשקה של הדור השלישי בסדרת משחקי האסטרטגיה המהוללת Dawn of War מבית רליק (Relic) הולכת ומתקרבת בצעדי ענק. אם אתם זוכרים, מדובר ב-27 באפריל, ולפי מה שידוע עד עכשיו על Dawn of War III, בהחלט יש סביבה לחובבי הז'אנר להתרגש יותר מקלות.

אבל רגע לפני, ממש על קו הזינוק, החליטו ברליק לבצע בטא פתוחה של מצב המשחקים מרובי-המשתתפים של המשחק, וזה יתרחש בין ה-21 ל-24 בחודש, כלומר עד כשלושה ימים לפני השקת המשחק בפועל, והם כבר כבר פתחו את עמוד ההרשמה לבטא עבור מי שרוצה להשתתף.

בחברה מגדירים את זה כהיענות לבקשת הקהל, וכדרך עבורה להציג את המשחק הכי אינטנסיבי, קאוטי ואסטרטגי בסדרה מאז שנולדה.

בבטא יקבלו השחקנים המשתתפים גישה לכל שלושת הפלגים שקיימים במשחק, וכן גישה למבחר מפות, יחידות עילית וכן כמה דוקטרינות לחימה שכלולים כולם במשחק המלא. מי שרוצה עוד פרטים יכול למצוא כאן. כבונוס נוסף, כל השחקנים שישתתפו בבטא יקבלו גישה אל כל חלקי Masters of War Skin Pack, תוספת שיקבל כל מי שיבצע הזמנה מוקדמת של המשחק.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.