ג'ולה (Jolla), חברת התוכנה/חומרה הפינית, מציעה למכירה מוקדמת את הטאבלט שלה שנקרא בפשטות Jolla Tablet דרך אתר המכירות של החברה.

הטאבלט, שהוא הראשון של החברה לאחר שהשיקה טלפון אחד בלבד עד עתה, מבוסס על הגרסה השנייה של מערכת ההפעלה הקניינית של החברה, Sailfish OS, שתומכת בשימוש נרחב במחוות, וכן יכולה להריץ אפליקציות שמיועדות לסביבת אנדרואיד (Android).

מסך ה-IPS של הטאבלט הוא בגודל של 7.85 אינץ' והוא מציע רזולוציה של 2048×1536 פיקסלים בצפיפות של 330 פיקסלים/לאינץ'. המערכת על שבב מבוססת על מעבד ארבע ליבות של אינטל (Intel) במהירות 1.8 ג'יגה-הרץ, והמכשיר מגיע עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ובחירה בין 32 ל-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, עם הרחבה אפשרית של 128 ג'יגה-בייט לכל היותר באמצעות כרטיס MicroSD. המצלמה האחורית מבוססת על חיישן בגודל של 5 מגה-פיקסל ואילו הקדמית על 2 מגה-פיקסל. מבחינת WiFi תומך המכשיר עד תקן 802.11n בערוץ כפול, ומבחינת בלוטות' בתקן 3.0 בלבד. הסוללה היא בנפח עבודה של 4,450 מילי-אמפר/שעה.

גרסת ה-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון עולה עכשיו 267 אירו ואילו גרסת ה-64 ג'יגה-בייט עולה 299 אירו. המחיר הזה כולל מע"מ בשיעור של 24%, והחברה הבטיחה שהיא תתאים את גובה תשלום המע"מ למע"מ הנהוג בכל מדינה של המזמינים. הטאבלט זמין להזמנה מוקדמת במדינות האיחוד האירופאי, נורבגיה, שווייץ, ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, הודו והונג קונג. המשלוחים הראשונים לבתי המזמינים יתחילו לקראת סוף אוקטובר השנה.

קרא עוד:  בקרוב בכרום: שיתוף תכנים בין מכשירים שונים

אם זה מעניין אתכם, לחצו כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.