מכשירי ה-iPhone 7 החדשים של חברת אפל (Apple) שיצאו בספטמבר אמנם לא חידשו יותר מדי ביחס לדגמים קודמים, אבל דבר אחד כן היה חדש בהם – צבע ה-Jet Black, המיוצר מאלומיניום מוחלק בגימור מבריק שמעניק לו מראה ותחושה יוקרתית במיוחד. דגמי Jet Black אזלו כבר בשלב ההזמנות המוקדמות וגם כעת, יותר מחודשיים אחרי, מלאי המכשירים נותר זעום. חברת סמסונג (Samsung) ככל הנראה שמה לב לביקוש הפופולרי, והחליטה להציע תשובה משלה לעניין – מכשיר Galaxy S7 Edge באותו הגימור בדיוק.

תמונות חדשות של הדגם החדש הודלפו לרשת היום, והן מוכיחות כי סמסונג אכן מתכננת להשיק בקרוב מכשירי S7 Edge בצבע שחור מבריק. התמונות פורסמו לראשונה באתר Weibo הסיני שנחשב מקורב לסמסונג, כך מדווח SamMobile. לצבע החדש אין עדיין שם רשמי, אבל סביר להניח שהוא ישלב את השם Black, בדומה לצבע ה-Onyx Black המט שמאפיין את מכשירי ה-S7 הנוכחיים.

רק בתחילת החודש השיקה סמסונג דגם לחדש לליין מכשירי Galaxy S7 – צבע כחול בשם Blue Coral, אשר זוכה לפופולריות רבה בקוריאה והושק גם בישראל. יחד עם זאת, לסמסונג יש היסטוריה של השקת מכשירים בצבעים שמקבילים למכשירי האייפון. כך החברה השיקה את Galaxy S4 בצבע זהב מספר חודשים לאחר שהציגה אפל את iPhone 5s באותו הצבע לראשונה, ואילו סמסונג הציגה גירסת ורוד זהב ל-Galaxy Note 5 לאחר שאפל השיקה את האייפון 6s בצבע Rose Gold.