כמידי גרסה חדשה, גוגל נוהגת לאשר את השמועות הרבות אודותיה, על ידי הנחת פסל בדמות שם הגרסה במדשאות גוגל בכניסה לחברה במאונטיין ויו שבקליפורניה. אז אחרי ה-Gingerbread, ה-Honeycomb וה-Ice Cream Sandwice, מגיעה תורה של גרסת ה-Jelly Bean שעדיין לא הוכרזה, להפוך לפסל רשמי ברחבת הפסלים במטה גוגל. הפסל הגדול הוא בדמות אנדרואיד גדול ושקוף, ובתוכו המון סוכריות ג'לי צבעוניות ומדליקות.

ההשקה הרשמית של גרסת האנדרואיד 4.1 צפויה להערך כבר היום, בפתיחת כנס המפתחים השנתי Googel I/O שם אנו צפויים גם לראות בנוסף למערכת החדשה את הטאבלט הראשון שגם יריץ אותה, הלא הוא ה-Nexus 7, או הנקסוס טאבלט כפי שהוא מכונה ברשת, ויהיה לטאבלט הראשון מסדרת נקסוס ויוצר על ידי Asus. גם ה-Galaxy Nexus התגלה בטעות כי הוא יקבל את הגרסה החדשה בזמן שהוצג בחנות ה-Google Play למכירה שם צוינה גרסה 4.1.

ומהי הגרסה הבאה? אנחנו כבר חשבנו על מספר שמות של קינוחים באות “K”, ולפי הערכות זאת תהיה Key Lime Pie (פאי לימון), או שמא Kaiser Roll (פחזנית)? נסו לנחש בעצמכם.

וידאו: הנחת הפסל

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.