באג, היבואנית הרשמית של מותג האודיו JBL, משיקה בישראל את ה-Flip 5 – הדגם העדכני בסדרת הרמקולים הניידים של החברה. צורת הגליל שלו איננה שונה באופן מהותי מזו של הדגמים הקודמים, אך ב-JBL מצביעים על מספר שיפורים משמעותיים ביניהם זמן סוללה של 12 שעות הודות לסוללה נטענת מובנית בנפח 4,800 מיליאמפר/שעה, עמידות למים בתקן IPX7, וטעינה באמצעות חיבור USB-C.

לדברי JBL, ה-Flip 5 יספק איכות צליל גבוהה יותר, עם באס עמוק ומובחן, בעוד שהמיקרופון נעזר בתוכנה לסינון רעשי רקע לצורך קיום שיחות איכותיות וברורות גם במהלך מסיבה רועשת. עוד מבטיחים ב-JBL עמידות יוצאת דופן למכות ונפילות בזכות חומרים חזקים ובולם זעזועים מובנה, וגם חיבור לאפליקציית JBL Connect לטלפונים חכמים לצורך הגדרות שונות הקשורות בתפעול הרמקול ופרופיל השמע, כמו גם חיבור רמקולים נוספים לאותו המקור לשמע סטראופוני.

מחירו של ה-Flip 5 עומד על 429 שקלים, והוא יוצע למכירה במגוון צבעים רחב במיוחד, בהם אפשרויות חדשות כגון אדום ״פיאסטה״, ורוד עתיק וטורקיז עמוק.

בבאג מציינים כי מותג JBL חוגג בימים אלו ציון דרך משמעותי: מכירות של 100 מיליון רמקולים ניידים ברחבי העולם. JBL מחזיקה נתח שוק עולמי של 34.2 אחוזים מהקטגוריה, אולם לטענת באג הדומיננטיות שלה בשוק הישראלי גדולה אף יותר, והחברה מחזיקה בכ-70 אחוזים משוק הרמקולים הניידים המקומי.