רשת באג הודיעה היום (ג') על השקתם של שלושת הדגמים החדשים של JBL שהוצגו בחודש ספטמבר האחרון במסגרת תערוכת IFA 2017: רמקול ענק למסיבות Boombox, רמקול האורות Pulse 3 ורמקול הנתלה על הצוואר Sound Gear.

JBL Boombox הוא החזק והעוצמתי ביותר שיש ל-JBL להציע כיום. הוא משלב שני דרייברים בהספק כולל של 60 וואט לצד שני טוויטרים ויחידת באס. הוא מגיע עם ידית אחיזה לנשיאה קלה, עמידות למים ואבק בתקן IPX7 ויכולת ניגון עד 24 שעות רצופות. יש לו גם שתי יציאות USB המאפשרות טעינת טלפונים וגאדג'טים אחרים וכן ניתן לחבר מספר רמקולים יחדיו. המחיר – 2,299 שקלים

JBL Soundgear הוא רמקול לביש, כקטגוריה חדשה שנכנסה השנה לשוק ומתחרה ישיר ב-Bose Soundware. הרמקול המונח על הצוואר נועד לספק איכות שמע גבוהה יותר מאשר אוזניות, לצד אפשרות לשימוש בו גם כדיבורית לשיחות קוליות. הוא מספק עד 6 שעות עבודה ומאפשר לעבוד עם מספק התקנים בו זמנית. מחירו 999 שקלים.

JBL Pulse 3 הוא רמקול ביתי המשלב תצוגת אור ב-360 מעלות המסוגלת להשתנות בהתאם למוזיקה המתנגנת. לרמקול מראה אלגנטי ובשילוב האפליקציה ניתן לבחור צבע מועדף של התאורה בה ניתן גם לקבוע את כיוון והאפקטים המוצגים. הסוללה מספיקה לעד 12 שעות שימוש והוא חסין לנתיזי מים בתקן IP67. המחיר 1,099 שקלים.