אוזניות ה-Jaybird X3 היו אחד מהדגמים הנמכרים ביותר בשוק בשנה החולפת, בעיקר עבור אנשים העוסקים בספורט. כעת הולכת ג'ייבירד (Jaybird) צעד אחד קדימה ומציגה את הדור הבא, ה-Jaybird X4 Wireless Sport, שהשדרוג העיקרי שלהן הוא עמידות מוגברת בפני מים.

סקירה: אוזניות Jaybird X4 – מה חשבנו עליהן?

ה-X3 שווקו כעמידות בפני זיעה והתזות מים, ועל כן אידאליות עבור מי ספורטאים המזיעים בחדר הכושר או במהלך פעילות אירובית כמו ריצה או רכיבה על אופניים. ה-Jaybird X4, לעומת זאת, כבר זוכות לעמידות מלאה בפני מים בתקן IPX7, מה שאומר שניתן להשתמש בהן מתחת לפני המים עד לעומק של מטר אחד ולמשך עד חצי שעה ברציפות. כך גם שחיינים יוכלו כעת ליהנות מהן, וזאת למרות שג'ייבירד מציינת כי העמידות בפני מים נועדה עבור "הטבעה מקרית" של האזניות.

מעבר לכך, ה-X4 עשויות מחומר הנותן תחושה מחוספסת ובעל איכות בנייה טובה יותר, בעוד קצות האוזניות עשויות כעת מחומר שנקרא Comply Ultra foam ונועד לשפר את הנוחות באוזן. חיי הסוללה נותרו כפי שהיו בדגם הקודם – 8 שעות שימוש בהטענה מלאה אחת, וכך גם איכות הסאונד, שאותה ניתן לכוונן באמצעות אפליקציית אנדרואיד נלווית.

מחיר בעת ההשקה יעמוד על 130 דולר – כפי שהיה מחירן של ה-X3, והן יהיו זמינות לרכישה במהלך חודש ספטמבר בצבעי שחור/צהוב, אפור/כחול או כסוף/ירוק.

קרא עוד:  אלה המבצעים של GearBest ליום הרווקים