זמן קצר לאחר ההכרזה בעולם, הודיעה אמש (ב') היבואנית בנדא מגנטיק על הגעת אוזניות הספורט האלחוטיות, Jaybird RUN. מדובר באוזניות בתצורת True Wireless – אוזניות מעוצבות ללא חוטים כלל, המיועדות לרצים וחובבי הספורט.

האוזניות RUN באות להתחרות בשוק העשיר במוצרים כמו AirPods של אפל (Apple), ה-Gear IconX של סמסונג (Samsung) או ה-Elite Sport של ג'אברה (Jabra). בג'ייבירד מציינים כי ההבדל בין אוזניות Jaybird RUN למוצרים אחרים בקטגוריה, היא העובדה כי הן תוכננו ועוצבו על-ידי רצים עבור רצים והן עמידות לא רק בפני מים אלא גם זיעה.

בנוסף, מכיוון שהשימוש באזניות תוכנן להיות בעת ביצוע פעולות גופנית שולב באוזניות כפתור המאפשר להפעיל בלחיצה את העוזרות האישיות – סירי (Siri) במכשירי iOS או Google Assitent במכשירי אנדרואיד. וכך ניתן לבצע פעולות כמו הפעלת רשימות השמעה מסויימות או הפסקה וניגון של שירים באמצעות מתן פקודות קוליות ומבלי לגעת במכשיר הטלפון.

בג'ייבירד מתגאים במיוחד באיכות ה"סאונד ללא פשרות" ומההתנסות שלנו באירוע ההשקה בהחלט התרשמנו מהצליל המלא. כאשר משתמשים באפליקציית Jaybird MySound הייעודית ניתן להתאים ולכוונן את הגדרות השמע בהתאם להעדפות האישיות ואף לשתף את פרופיל השמע שלנו או להוריד פרופילי שמע של משתמשים אחרים.

הסוללה באוזניות מספיקה לעד 4 שעות של שימוש, זמן רציה ממוצע של מרתון כפי שהתבשרנו על ידי נציג של החברה, וכאשר זה מסתיים ניתן בעזרת נרתיק ההטענה המצורף להטעין את האזניות לשני סבבים נוספים. המארז תומך בהטענה מהירה וב-5 דקות של טעינה מתאפשר זמן שימוש של עד שעה. בנוסף לנרתיק ההטענה מגיעות האזניות עם סט של מתאמי 'סנפיר' המאפשרים להתאים את האזניות לכל סוג אוזן.

גם ה-Jaybird Freedom 2 מגיעות

בנוסף הכריזה החברה כי גם דגם ה-Jaybird Freedom 2 יעשה את דרכו לישראל. בניגוד לדגם ה-RUN מדובר באזניות בלוטות' בעלות חוט בודד. ה-Freedom 2 ממשיכות את הקו העיצובי שמאפיין את הסדרה עם מראה יוקרתי, משקל נמוך וחיי סוללה ארוכים של עד 8 שעות שימוש.

שני הדגמים יוצעו למכירה בישראל בתחילת חודש אוקטובר כאשר דגם ה-Freedom 2 יוצע למכירה במחיר של 699 שקל ודגם ה-RUN יהיה זמין לרכישה במחיר של 899 שקל.