אוזניות ג'ייבירד - Jaybird Freedom

חברת ג'ייבירד (Jaybird) האמריקאית, שמתמקדת בייצור מוצרי אודיו, הודיעה הבוקר כי היא מתחילה לשווק את מוצריה בישראל החל מחודש הבא, כאשר הסנונית הראשונה שתגיע לארץ תהיה אוזניות ה-Jaybird Freedom – אוזניות אלחוטיות קטנות וקלות, אשר מאפשרות התאמה לכל אוזן ושימוש במהלך ביצוע מגוון פעילויות ספורטיביות או יומיומיות.

אוזניות Jaybird Freedom מעוצבות מפלסטיק בשילוב עם מתכת מטאלית בצבעי שחור, אדום, כחול ולבן-זהב, כאשר לפי החברה, השימוש בחלקי מתכת לא מפחית מאיכות הסאונד . בנוסף, האוזניות עמידות בפני זיעה ומתלבשות על ארובת האוזן בצורה ייחודית כאשר חלק מהאוזניות נמצאות בתוכה וחלק מסביבה לה.

את האוזניות ניתן לחבר לשני מכשירים במקביל, או לחלופין להשתמש בשתי זוגות של אוזניות שמחוברות למכשיר אחד כדי להאזין במשותף. בנוסף, באמצעות אפליקציה נלווית בשם MySound וניתן באמצעותה לכוונן את איכויות המוזיקה ולעצב פרופיל משתמש ייחודיים באמצעות ערכי אקולייזר שונים.

ג'ייבירד מתהדרת בכך שחיי הסוללה של האוזניות ארוכים במיוחד ומאפשרים עד 8 שעות שימוש רצופות – 4 שעות שימוש על בסיס סוללת המכשיר ו-4 נוספות הודות לתופסן טעינה ייחודי שמתחבר לשלט הרחוק.

"אני גאה ושמח שישראל היא המדינה הראשונה בעולם, מחוץ לארה"ב, בה אנו מתחילים פעילות עסקית מאז נרכשה החברה על ידי חברת Logitech." אמר קווין ווטלס, סמנכ"ל השיווק של החברה."אני מבקר בישראל בימים האחרונים, פוגש המון אנשים נהדרים, ומבין עד כמה הערכים והעולם שלנו ב- Jaybird מתאימים לסגנון החיים הישראלי."

Jaybird Freedom ימכרו בישראל במחיר מומלץ של החל מ-899 שקלים.