ג'ייבירד (Jaybird) מצטרפת גם היא לרשימה ההולכת וגדלה של חברות המציעות אוזניות ללא חוטים (True wirless). החברה הציגה את Run, אוזניות המיועדות בעיקר לספורטאים, קלות משקל ומעוצבות.

Jaybird Run (הביקורת המלאה) מגיעות לשוק העמוס במוצרים דומים כמו ה-AirPods, ה-Gear IconX או Jabra Elite Sport. אבל כחברה המתמחה בתחום היא לא יכלה להישאר מאחור והדגש באוזניות הוא באיכות הסאונד זאת בליווי אפליקציה המאפשרת להתאים את האקולייזר באופן אישי ואכן הביקורות המוקדמות משבחות אותה על כך.

בדומה לשאר המוצרים כל אוזניה היא עצמאית ללא חוט מקשר, כאשר זמן הסוללה הוא 4 שעות האזנה למוזיקה ונרתיק הההטענה המצורף מאפשר לספק עוד שני סבבי טעינה נוספים – סה"כ 12 שעות. Run בעלות ציפוי המגן עליהן כנגד זיעה וכפתור בדופן של כל אוזנייה מאפשר לענות לשיחות, לשלוט במוזיקה וגם להסתייע בעוזרת הווירטואלית בהתאם למכשיר המחובר  – סירי (Siri) או Google Assistant.

Jaybird Run נמכרות כבר כעת במחיר של 179.99 דולר, מעט יקר יותר מאשר ה-AirPods אבל זולות יותר מ-Elite Sport של ג'אברה המתחרה.

עוד הציגה החברה את הדגם הממשיך ל-Feedom. האוזניות החדשות Freedom 2 עברו שינוי עיצובי קל וכתוצאה מכך גם שיפור בנוחות בענידתן. Freedom 2 אך מספקות זמן סוללה כפול – 8 שעות האזנה למוזיקה בהשוואה ל-4 שעות בדגם הקודם זאת דרך מתאם נפרד המתחבר לאוזניות. מחירן 149.99 דולר.

קרא עוד:  צפו: Nebula Capsule II, מקרן נייד עם Android TV