אחת הבעיות של הספורטאים באביזרים נלווים היא הנוחות בעת השימוש בהם. באוזניות הדבר חשוב כפליים – במקרה הטוב הם לא יושבות על האוזן, במקרה הגרוע החוט מסתובב לנו על הגוף ואט אט מושך את האוזניות החוצה. את אוזניות ה-Jabra Sport Corded החוטיות כבר סיקרנו, וכעת בדקנו את הגרסה האלחוטית שלהם, ומה נאמר, נהנינו.

לרוץ עם המוזיקה
באוזניות ה-Jabra Sport הושקעה מחשבה רבה, וכאשר הנחנו אותם על האוזניים בפעם הראשונה, שמנו לב כמה הם נוחות, אינם מוגשות, עוטפות את האוזן ולמעשה נשענות ונצמדות היטב מבלי לזוז. לא משנה באיזה פעילות השתמשנו בהם, הם לא ירדו מהאוזן ולא זזו מילימטר. מרשים. ואם בכל זאת הם לא מתאימות למידת האוזן, ישנם אטמי סיליקון בגדלים שונים להחלפה.

החוט המחבר בניהם יושב על הצוואר ואינו מפריע, ועשוי מגומי נעים, ובכלל הם נעימות למגע. הם עשויות גם כן מגומי ואטומות חלקית כנגד זיעה וגשם, כך שניתן לנקות אותם ולשמור על היגיינה סבירה. הם אינם כבדות ולא מורגשות על האוזן, והתפעול שלהם קל ונוח.

כל הכפתורים ממוקמים על גבי האוזנייה הימנית, כך שקל לזכור היכן הם ממוקמים. שם נמצא את כפתור הפליי שגם מפעיל את האוזנייה בלחיצה ארוכה. הוא ממוקם בדופן של האוזנייה ובקשת ממוקם כפתור לשליטה בעוצמת השמע שבלחיצה ארוכה גם יעביר לנו שירים וכן כפתור נוסף לגישה לרדיו פנימי, אולם אחרי שלחצנו על הכפתור נדרשנו לכוון את התחנה בלחיצה ארוכה על כפתור עוצמת השמע, וזה כבר הקשה לבצע זאת במהלך הפעילות.

קרא עוד:  בלבול? ל-Galaxy Note 10 מסגרת אלומיניום ולא נירוסטה, אבל זה עדיף

כשמתחילים בפעילות, נרצה לשמור את המכשיר הנייד או הנגן קרוב אלינו, אבל לא במקום שהוא יכול להפריע כמו בכיס המכנס. ולכן, Jabra הוסיפה לערכת נרתיק לזרוע המאפשר למקם את המכשיר קרוב בצורה שאינה מפריעה, זה גם נדרש שכן המרחק שנוכל להתרחק מהמכשיר הייד הוא קצר מאוד מנסיוננו, קצר עד כדי מרחק אחיזה ולכן אנו נדרשים לשמור על הנייד קרוב מאוד אלינו, מאוד קרוב.

ביצועים: סאונד
כן, הדבר הלא פחות חשוב מכל ה”מסביב” (ואולי העיקרי?) היא איכות הסאונד, כי לשמם הם נועדו. אז נספר כי האיכות באוזניות ה-Jabra Sport טובה עד מצוינת. הסאונד איכותי מאוד, שומעים כל צליל וצליל, הטראבל חלק ונקי, והבאסים מורגשים היטב. העוצמה מצוינת, והאטימה מפני רעשי רקע אינה מוחלטת, אולי זה גם בכדי שנוכל להיות יותר ערניים בזמן פעילות ברחובות העיר.

האיכות סאונד ממשיכה גם בזמן ביצוע שיחה, ולמרות שהמיקרופון רחוק מהפה יחסית, הצד השני שמע אותנו טוב, אם כי לא היינו משתמשים בהם כתחליף לדיבורית האישית ביום יום (ולא רק בגלל שזה נראה מצחיק להסתובב איתם בעבודה). בכל זאת קשה שלא להתענג עליהם, כשאנחנו בפעילות ספורטיבית ושיחה נכנסת המפריעה לנו בפעילות (או מצילה אותנו מהשעמום, מחקו את המיותר), לחיצה על דופן האוזנייה הימנית ועונים לשיחה, ללא הפרעה ובכזו קלות.

אה, ויש גם מישהי חביבה שמדברת אלינו. היא מגיחה לכמה שניות כאשר אנו מפעילים את האוזניות, מתבצע זיווג עם הנייד, או כשהסוללות עומדות להתרוקן. אגב סוללות, היא מספקת עד 4.5 שעות שיחה, או 3 שעות האזנה למוזיקה, זמן המספיק ל-3 פעילויות ספורט בממוצע (במידה ואתם מצליחים להחזיק מעמד שעה שלמה, או 6 פעילויות ספורט אם אתם מאלה שמתעלפים אחרי חצי שעה, כמונו).

קרא עוד:  יומדיגי הכריזה על X - טלפון זול אבל עם חיישן טביעות אצבע מתקדם מתחת למסך

וידאו: ג'אברה מציגה את Jabra Sport

לסיכום: אם אתם ספורטאים ואוהבים מוזיקה, אין לנו ספק כי זו האונייה בשבילכם. היא נוחה להפליא, משפרת את חווית השימוש (המעצבנת) של האוזניות בשילוב פעילות ספורטיבית, ותוסיפו לזה את האיכות של ג'אברה, קיבלנו כאן מוצר מנצח. המחיר מעט מעיב על החגיגה (כ-450 ש”ח), לא הוצאה קטנה אך הם נותנות תמורה טובה למחיר. אם בכל זאת יקר לכם, תוכלו לבחור בדגם החוטי, Jabra Sport Corded שנמכר סביב 300 ש”ח, לבחירתכם.

אהבנו: נוחות מאוד, אינם מורגשות, איכות סאונד מצוינת, נוחות לתפעול, עמידות.

לא אהבנו: מרחק קצר מהנייד, רדיו לא נוח לתפעול, לא מהאוזניות הזולות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.