עדכון: התחרות הסתיימה, תודה לכל המשתתפים! הזוכה המאושרת היא אור לוי שכתבה:

אני מתאמנת כבר כמה שנים טובות. בשגרה של 4- 5 אימונים בשבוע כששלוש מהם כוח ואני נורא מקפידה לא לפספס אף אימון. לפני כחודשיים למדתי לפסיכומטרי מה שלא השאיר לי יותר מדי זמן לסוע עד לחדר כושר לעשות שם אימון כוח כמו שצריך. אז נאלצתי להסתדר עם מה שיש, כלומר לעשות אימון כוח בבית, עם דברים יום יומיים שיש בבית כמו בקבוקי סבון במקום משקולות. אחותי הסתכלה עליי במשך כל האימון ולא הפסיקה לצחוק עליי לרגע בזמן שאני קופצת עם הסבון ומרימה אותו כמו משקולת אמיתית. וכמובן שזה התלווה בתיעוד מצידה

איזה ציוד מיוחד מלווה אתכם כשאתם עושים פעילות גופנית? צמידי הכושר ושלל אמצעי המעקב אחר הפעילות הגופנית בעיקר מסרבלים ומעיקים בסופו של דבר. האימון הטוב ביותר מתרחש רק כשממש נוח לכם ואתם יכולים להתרכז בריצה או בכל פעילות גופנית אחרת שאתם אוהבים.

ספרו לנו, בתגובות למטה, על אימון הכושר הכי הזוי / מסורבל בו השתתפתם: כמו למשל אימון יוצא דופן שערכתם בצבא עם ציוד רב, אימון משקלים בחדר הכושר, אימון עם בגדים שהתבררו כלא-נוחים, בגדים שנקרעו, ריצות במזג אוויר יוצא דופן ועוד. הוספתם תמונה? הגברתם את סיכויי הזכייה שלכם.

בסיום הפעילות יבחר צוות השופטים את הסיפור המקורי ביותר וכותבו יוכל לזכות באוזניות Jabra Sport Pulse חדשניות בשווי 990 ש"ח! אוזניות אלחוטיות עם מד דופק מובנה שמשחררות אתכם מהחוטים, מאפשרות לכם להתנתק מצמידי הכושר ולהתרכז בפעילות הגופנית. קראו את הסקירה שערכנו לאוזניות.

קרא עוד:  Jabra הכריזה על Elite 75T - דור משודרג לאוזניות ה-TWS המובילות שלה

תנאי השתתפות:

1. יש לכתוב את הסיפור במנוע התגובות שבתחתית עמוד זה.

2. כל משתתף רשאי להעלות סיפור אחד בלבד.

3. חובה לכתוב את כתובת המייל בשדה המיועד (לא מפורסם).

4. הסיפור צריך לשקף אימון כושר ייחודי.

5. סיום התחרות –  9.2.2015 בשעה 22:00.

6. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את תנאי התקנון