ג'אברה (Jabra), החברה המתמחה בייצור ובפיתוח של אוזניות בלוטות', השיקה הבוקר (ד') בישראל קו מוצרים חדש. בין המוצרים שהושקו היום ניתן למצוא את אוזניות ה-Sport Pulse שכוללות מד דופק מובנה המשדר את הנתונים ישירות לאפליקציית כושר גופני אותה ניתן להתקין בכל טלפון חכם. תג המחיר של האזניות גבוה למדי, ובקרוב ניתן יהיה לרכוש אותן במגוון נקודות מכירה.

במסיבת עיתונאים שערכה היום, הכריזה החברה גם על ליין מוצרים חדש שמגיע לאזורנו, כשג'ונתן פנינגטון, מנהל השיווק האזורי של ג'אברה, סקר את המוצרים החדשים. הבולטים שבהם הן ה-Move – אזניות מוזיקה אופנתיות, סטראופוניות ואלחוטיות המספקות ללקוח, לפי דבריו, חווית שמע איכותית במיוחד, האוזניה Storm המתאימה במיוחד לסביבה רועשת והאוזניה Stealth שמגיעה במידות קטנות במיוחד ומאפשרת שימוש ישיר במסייע הקולי של גוגל (Google) או Siri. אמנם החברה הציגה הבוקר עוד מוצרים חדשים, אך האזניות שגנבו את ההצגה הן ה-Sport Pulse Wireless.

Jabra_Sport_Pulse_Wireless_ProductPage_02_420בחברה מדגישים את הנוחות ואת הצורך במינימום התקנים שילוו אותנו במהלך פעילות הכושר. מי שרגיל להתאמן גם עם מוזיקה וגם עם צמידים חכמים, או התקני מדידה שונים, יוכל ליהנות מהאוזניות החדשות שלא דורשות חיבור פיזי עם המכשיר ומנצלות את שהותן באוזנו של המשתמש לצורך מדידת קצב פעימות לבו. את הנתונים משדרות האוזניות לאפליקציית כושר ייעודית איתה ניתן לקבל נתונים רבים על קצב פעימות הלב של המשתמש, שריפת הקלוריות במהלך הפעילות, מרחק ריצה, מהירות ריצה ועוד. כמו כן, מסוגלת האפליקציה לספק משוב קולי על הפעילות היישר לאוזנו של המשתמש. המשוב הקולי כרגע לא ניתן בשפה העברית.

האוזניות מסוגלות להתחבר לעד 8 מכשירים שונים במקביל באמצעות בלוטות'. לאחר שעתיים של טעינת הסוללה, ניתן להשתמש באוזניות עד עשרה ימי המתנה או 5 שעות שימוש רצוף. עוד ניתן למצוא בהן שלט למענה, סיום או דחיית שיחה ושליטה בעוצמת הקול, שליטה בניגון המוזיקה, חיוג קולי, חיוג למספר האחרון ואפשרות להעצמת איכות הסאונד על ידי Dolby באמצעות האפליקציה. יחד עם האוזניות ניתן למצוא מתאמי ג'ל לאוזניים, מתאמי ספורט, תפס, נרתיק וכבל טעינה.

"ג'אברה היא המותג הכי יציב שלנו", אמר ל-TGspot רונן ברקוביץ', מנכ"ל ביקונקט, יבואנית ג'אברה בישראל. "לא קרה לי שנתקעתי עם מלאים של ג'אברה". מחירן של אוזניות ה-Sport Pulse יעמוד על 990 ש"ח. ישראל היא המדינה הראשונה באירופה בה מושקות האוזניות.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.