ג'אברה (Jabra), יצרנית המתמחה בפיתוח וייצור של אונזיות בלוטות', הכריזה בכנס IFA 2016 שנערך בברלין על  Elite Sport, אוזניות-כפתור (Earbuds) בתצורת בתוך האוזן. מדובר באוזניות ספורטיביות, אלחוטיות לחלוטין שמצוידות גם במד-דופק מובנה.

ראינו כבר אוזניות אלחוטיות לחלוטין של חברות אחרות, כשהבולטות בהן היא סמסונג (Samsung) עם אוזניות ה-Gear Icon X שמצאנו שעושות את העבודה באופן מצויין, אך בג'אברה מציינים כי בניגוד למתחרות, אשר משתמשות בתקן בלוטות' על מנת לתקשר אחת עם השנייה, במקרה של Elite Sport יצירת הקשר מבוצעת באמצעות NFC. השימוש בתקן זה מבטיח, לפי היצרנית, חיבור מהיר, ללא הפרעות ושיבושים. הן מצוידות גם בטכנולוגיה לביטול רעשי רקע באופן אוטומטי, אך עם אפשרות לתת לאלו לחדור מבחוץ ברגע שכן רוצים לשמוע מה קורה סביב.

כיאה לאוזניות ספורטיבות Elite Sport עמידות בפני מים ואבק בתקן IP67 כך שניתן אפילו לקחת אותן לבריכה ולטבול אותן במים בעומק עד 3 מטר לזמן מירבי של חצי שעה. הן כוללות מד דופק מובנה אשר שולח את הנתונים לאפליקציה ייעודית אשר גם כוללת אפשרות של מאמן אישי.

על-פי נתוני היצרנית הסוללה באוזניות מספיקה ל-3 שעות שימוש והכיסוי המצורף מאפשר להטעין את האוזניות במלואן פעמיים. Elite Sport מתאימות למכשירים מבוססי אנדרואיד ו-iOS. הן יהיו זמינות לרכישה ברבעון האחרון של השנה במחיר של 249 דולר.