ביקונקט, נציגת ג'אברה (Jabra) בארץ, השיקה בישראל סדרת מוצרי אודיו חדשים ובראשם Elite Sport, אזניות כפתור ללא חוטים (True Wireless) במחיר 990 שקלים.

Elite Sport מאפשרות האזנה למוזיקה בצורה אלחוטית למשך 3 שעות רציפות, עם תוספת של עוד 6 שעות לכל היותר באמצעות טעינה ניידת עם כיסוי טעינה. האזניות מתחברות לאפליקציית Sport Life ומסוגלות למדוד נתוני ספורט שונים כמו גם קצב פעימות הלב.

כיאה לאוזניות ספורטיביות Elite Sport עמידות בפני מים ואבק בתקן IP67 כך שניתן אפילו לקחת אותן לבריכה ולטבול אותן במים בעומק עד 3 מטר לזמן מרבי של חצי שעה. צימוד האזניות אינו מתבצע בבלוטות' כפי שעושה סמסונג (Samsung) עם Gear Icon X, אלא בטכנולוגיה שפותחה על ידי ג'אברה כדי למנוע חימום של האזניות במהלך השימוש.

הן כבר זמינות לרכישה עם אחריות למשך 3 שנים.

B&O Play H9

עוד השיקה החברה גם את B&O Play H9, אוזניות פרימיום אלחוטיות מסוג 'מסביב לאוזן' (Over The Ear). האזניות כוללות ממשק מגע אינטואיטיבי בגב האוזן המאפשר שליטה על עוצמת השמע, העברת שירים, מענה לשיחות נכנסות ועוד. הן מגיעות עם סוללה נטענת מובנית וסוללה נוספת רזרבית, המספיקות ביחד לכ-14 שעות האזנה רציפה.

עם האפליקציה המשתמשים יכולים להתאים לעצמם את גוון הטון ולהגדיר הגדרות צליל שונות עד אשר ימצאו את האחד המתאים למצבם. כמו כן לקבל אינדיקציה לגבי מצב הסוללה, לשלוט על המוזיקה (לנגן, להשהות, קדימה, אחורה) ועוד. מחירן עומד על 2,190 שקלים.

קרא עוד:  אודיו טכניקה הכריזה על Quietpoint ATH-ANC300tw עם ביטול רעשים היברידי

https://www.youtube.com/watch?v=lQVvq6oYHQI

מוצרי Onkyo

ביקונקט גם הודיעה על השקתם של מוצרי אונקיו (Onkyo) היפנית. בשלב הראשון תשיק ביקונקט 7 מוצרים חדשים: 4 אזניות ו- 3 רמקולים ואחר מכן תרחיב את המגוון עם מוצרים נוספים. המוצרים שהושקו הם Onkyo T3, רמקול אלחוטי מעוצב בשילוב עם סוללה ניידת המאפשר טעינת המכשיר תוך כדי האזנה למוזיקה. הסוללה מספקת עד 6 שעות נגינה (1,199 ש"ח). Onkyo X3 הוא רמקול מעט יותר גדול המיועד לחובבי הבסים בעיקר וכולל 2 יחידות רמקולים פנימיים בקוטר 1.75 אינץ' ובהספק 9 וואט, כמו גם 2 רדיאטורים פסיביים וסוללה ל-8 שעות מוזיקה (1,499 ש"ח). Onkyo X6 הוא הגדול מבין השלושה, וכולל זוג רמקולי 12 וואט ורדיאטורים פסיביים צדדיים (1,690 ש"ח).

Onkyo T3

בתחום האוזניות, הושקו דגם Onkyo E200M מסוג 'בתוך האוזן' (In Ear) עם שלט בקרה בחוט האוזניה. האזניות עשויות ממתכת אלומיניום ומגיעות עם 3 מתאמי סיליקון בגדלים שונים להתאמה (299 ש"ח). אזניות Onkyo E300BT הן גרסה אלחוטית של ה-E200M המספקות עד 8 שעות האזנה למוזיקה, NFC לצימוד מהיר ותג מחיר של 699 ש"ח. H500BT הן אזניות 'מסביב לאוזן' אלחוטיות בעלות רמקולים איכותיים בקוטר 40 מ"מ, עם ממשק מגע ומבנה אקוסטי להפחתת רעשים (990 ש"ח).

לרמקולים של אונקיו מוענקים 3 שנים אחריות, ולאזניות אחת בלבד.