מעט יותר משנה לאחר השקת Elite 65T, האוזניות האלחוטיות ללא חוטים שזכו לתשבחות לא מעטות, חשפה ג׳אברה (Jabra) דגם משודרג Elite 75T. אחד מהיבטי השדרוג הוא שמדובר באוזניות קטנות וקלות יותר מה שאמור להפוך אותן לנוחות יותר לשימוש במשך שעות ארוכות. למרות הצמצום בגודלן הפיזי, זמן העבודה דווקא הוגדל ל-7.5 שעות לטעינה אחת, ובסך הכל 28 שעות אם לוקחים בחשבון את מארז הסוללה שמטעין את האוזניות כשהן בתוכו.

חיבור ההטענה של הסוללות הוא מסוג USB-C, שאמור לאפשר תאימות רבה יותר למטענים ומחשבים מודרניים. יתר המפרט נשמע מוכר: תמיכה בחיבור בלוטות' 5.0, ארבעה מיקרופונים, תמיכה בסייעניות דיגיטליות לצורך פקודות קוליות, ושימוש באלגוריתמים לסינון רעשי רוח ודיבור כדי להפוך שיחות קוליות לברורות ואיכותיות יותר.

Image result for Elite 75T

האפליקציה התואמת, Jabra Sound Plus, מציעה אקולייזר המאפשר להתאים את פרופיל הצליל לטעמו של המשתמש, וכן מאפשרת שליטה בבקרות שונות כגון רמת סינון הרעשים, בחירת הסייענית הדיגיטלית הרצויה, ובקרה על חיי הסוללה ותפקודה.

Elite 75T צפויות להגיע לחנויות בתחילת החודש הבא, ומחירן בארצות הברית יעמוד על 199.99 דולרים, שהם כ-700 שקלים לפני משלוח ומע"מ.