יממה לאחר השקת חנות האפליקציות Amazon AppStore גם בישראל, מכריזה הקמעונאית האמריקאית כי את ניתן יהיה לרכוש את הטאבלט Kindle Fire HD במעל 170 מדינות, כשגם ישראל נמצאת ברשימה הזו.

הטאבלט המדובר נמכר באמזון במחיר של 214 דולרים לדגם ה-7 אינצ’ ו-284 דולרים לדגם ה-8.9 אינצ’ אולם מחירם הסופי ללקוח הישראלי בשל המכס ועלויות המשלוח יעמדו על 286 דולרים (1,060 ש"ח) לדגם ה-Fire HD בגרסת ה-16 ג’יגה בייט זיכרון אחסון, ו-403 דולרים (1,495 ש"ח) לדגם ה-8.9 אינצ’ בגרסת ה-32 ג’יגה-בייט.

דגם ה-7 אינצ’ מגיע עם רזולוציה של 1280×800 פיקסלים, מעבד כפול ליבה של טקסס אינסטרומנטס (TI), שלדבריה מהיר מהטגרה 3 (Tegra 3) של Nvidia, תקשורת WiFi, מצלמה קדמית, Bluetooth ויציאת HDMI. דגם ה-8.9 אינצ’ זהה במפרט פרט לרזולוציה של המסך שהוקפצה ל-1,920x,1200 פיקסלים וגם מעבד מעט יותר מהיר. שני הדגמים מוצעים בגרסאות 16 ו-32 ג’יגהבייט זיכרון אחסון, ומגיעים עם אנדרואיד בגרסה ייעודית. במקום חנות ה-Google Play, הם מכוונים את רוכשי היישומים אל חנות ה-Amazon AppStore הכוללת גם היא מגוון תכנים של מוזיקה, סרטוני וידאו ומשחקים. עם זאת, חלקם הגדול לא יהיה זמין בישראל. המחירים לא כל כך זולים, במיוחד לאחר שהשוק הוצף לאחרונה בטאבלטים מוזלים. אבל, הם עדיין זולים מהטאבלטים של אפל (Apple) וסדרת הגלקסי טאב (Galaxy Tab) של סמסונג (Samsung).

כרגע ניתן להזמין את הטאבלטים ישירות באתר, ואילו המשלוחים יחלו ב-13 ביוני.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.