אפשרות ה-Smart Stay היא אחת האפשרויות שנורא אהבנו במכשיר הגלקסי אס 3, המאפשרת לזהות פנים דרך המצלמה הקדמית של המכשיר ולהשאיר את המסך דולק כל עוד עיני המשתמש מתבוננות במסך. כעת היישום ISeeYou מביא את החידוש המדובר אל שאר מכשירי האנדרואיד.

ISeeYou, הוא מסוג היישומים שגורמים לנו לחשוב "איך לא חשבו על זה קודם" ומאפשר להשאיר את מסך המכשיר דולק גם כאשר לא נוגעים בו, אידאלי עבור מצבים בהם קוראים טקסט ארוך או גולשים באינטרנט. על-ידי שימוש במצלמה הקדמית וזיהוי אם העיניים של המשתמש פקוחות מונע המכשיר מהמסך להיכבות, תופעה מציקה שבה נתקל כל משתמש סמארטפון.

היישום מיועד לכל מכשיר אנדרואיד המריץ את גירסא 4.0 ("קסטה", או Ice Cream Sandwich) וכולל מצלמה קדמית, היישום זמין להורדה בחינם הפליי סטור, אך הגירסא החינמית לא מאפשרת שליטה על הגדרות היישום. בגירסא המתקדמת מאידך אשר זמינה להורדה בתשלום של קצת פחות משלושה שקלים מאפשרת לשלוט כל כמה זמן יבצע היישום שימוש במצלמה ולמשך כמה שניות תתבצע הסריקה של הפנים וזאת על-מנת לחסוך בחיי הסוללה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.