תמונות שהופיעו ברשת המיקרו בלוגים הסינית ווייבו (Weibo) טוענות שמדובר במכשיר הקצה הגבוה החדש של שאומי (Xiaomi), ה-Mi Note 2 שאמור לצאת לשוק, לפי ההערכות, רק בסוף הרבעון הראשון של 2016 מכיוון שהוא אמור להיות מבוסס על המערכת על שבב החדשה של קוואלקום (Qualcomm), ה-Snapdragon 820 שאינה אמורה להגיע לשוק לפני כן.

כפי שאפשר לראות, אם מתייחסים לתמונות הללו כנכונות, המסגרת של המכשיר מאוד דקיקה כך שנראה שהמסך הוא מצד לצד. כמו כן בולטת המצלמה הכפולה מאחור, וכן כפתור הבית הפיזי. כפתור זה אמור, איך לא, לכלול גם חיישן טביעות אצבע שבנקרה הזה אמור להיות מבוסס על טכנולוגיית החישה הביומטרית של קוואלקום – Sense ID Ultra-Sonic.

המסך הוא בגודל 5.7 אינץ', כמו ב-Mi Note, אבל הרזולוציה תוקפץ מ-FHD ל-QHD. השבב הגרפי, כפועל יוצא מהשימוש ב-Snapdragon 820, יהיה ה-Adreno 530. מבחינת זיכרון מדובר ב-4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. המצלמה הראשית מאחור תהיה בגודל של 23 מגה-פיקסל, ולא ברור עדיין מה השנייה, והקדמית 12 מגה-פיקסל. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 5.1 שמעליה ממשק החברה MIUI 7 כפי שאפשר לראות בתמונה. הסוללה תהיה בגודל של 3,500 מילי-אמפר/שעה.