ללא ספק ה-Galaxy S III של סמסונג, הוא אחד ממכשירי האנדרואיד המצופים ביותר של השנה, לכן התאכזבנו לגלות כי בתערוכת MWC שנערכה השנה בברצלונה לא חשף הענק הקוריאני את מכשיר הדגל שלו לשנת 2012. מיותר לציין שמכשיר הדגל הבא של סמסונג יוצר התעניינות רבה שכן החברה הצליחה בהצלחה לשווק את מותג מכשירי ה-Galaxy S כמתחרים ראויים אל מול מכשירי ה-iPhone של אפל.

העניין הרב שיוצר המכשיר ברשת גורם מדי שנה להדים של השערות ברשת בנוגע למפרט ולמראה של המכשיר והפעם נראה כי באתר החדשות החברתי Reddit ייתכן ונקבל תשובה ל"איך המכשיר יראה", מתמונה של המכשיר שצולמה מתוך מצגת יח"צ, נראה מכשיר ה-Galaxy S III, והוא נראה דק במיוחד, עם מסך גדול במיוחד, זוג רמקולים סטאירופונים, בליטה באזור המצלמה, כפתור צילום ייעודי ו… כפתורי חומרה.

האם מדובר ב"דבר האמיתי"
וובכן, קשה להחליט. אם התמונה לא אמיתית נותן לומר בוודאות שמי שהכין אותה עשה את שיעורי הבית שלו. תחילה ניתן להבחין בצד ימין למטה בכיתוב "Weber Shandwick", מדובר בחברת יחסי הציבור אשר עבדה עם סמסונג בעבר. בנוסף עיצוב המכשיר תואם את הקו העיצובי החדש של סמסונג, שהתווה לאחר התביעות מול אפל והוא תואם את העיצוב של מחשב הלוח Galaxy Tab 10.1 N שהוצג לאחר איסור המכשיר של מחשב-הלוח בגרמניה ובנגן המדיה Galaxy Player 4.2 ולמעשה נראית תמונת ה-S III כמו גירסה בעלת מסך גדול יותר של נגן המדיה.

קרא עוד:  ל-HTC יש טלפון חדש שעונה לשם Wildfire X

בתמונה מסך הבית כולל כעת בתחתית המסך מקום ל-5 יישומים, כיאה למסך בעל רזולוציה גבוהה ובנוסף ניתן להבחין בווידג'ט לוח השנה הכולל בתוכו תזכורת לאירוע ההשקה, בדיוק כמו שעשתה סמסונג כאשר הציגה את ה-Galaxy S II. האם זה הדבר האמיתי? אנחנו חושבים שלא. האם מדובר בהדלפה אמיתית או בזיוף מתוחכם? – כתבו לנו מה אתם חושבים בתגובות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.