תמונת דמה של הקונסולה החדשה

נראה כי מגזין ה"אקסבוקס וורלד" מעוניין לגנוב קצת מה"באזז" שסובב את השקת ה-Wii U, קונסולת הדור-הבא של נינטנדו ומשחרר פרטים עסיסיים ותמונות דמה אודות קונסולת האקסבוקס הבאה בעלת שם הקוד "דורנגו".

תמונת דמה של הקונסולה החדשה

מצלמת קינקט משופרת ומשקפי מציאות רבודה
המגזין הנוכחי, אשר זמין להורדה גם בגרסתו הדיגיטלית דרך אייטונס, כולל שמונה עמודים מלאים בפרטים חדשים אודות המפרט והאפשרויות שתכלול קונסולת הדור הבא של מיקרוסופט שתיקרא בפשטות "אקסבוקס" (ולא Xbox 720) ועל-פי הערכות צפוייה לראות אור בעוד כשנה, בדיוק בזמן לעונת החגים של 2013. בין הפרטים המעניינים ניתן למצוא כי הקונסולה תורכב מה-VapourMG, סגסוגת האלומנים אשר המרכיבה את מחשב הסרפס, תכלול כונן בלו-ריי ומצלמת קינקט עם רמת פירוט משופרת אשר יכולה ללכוד לא רק תנועת גפיים אלא גם את תנועת האצבעות. את הקונסולה יניע מעבד מרובע-ליבה, כל ליבה תחולק לארבע ליבות לוגיות והיא תכלול זיכרון RAM בנפח 8GB.

הנתונים המסקרנים באמת הם שהקונסולה כוללת גם כניסת ווידאו, כך שהיא תוכל להקליט תוכניות טלוויזיה ובכך תשלים את המהפך של האקסבוקס מקונסולת משחקים למכשיר בידור ביתי יחד עם תמיכה במשקפי מציאות רבודה (Augmented Reality) תוצרת מיקרוסופט. על-פי המגזין הכרזה על הקונסולה תגיע לפני תערוכת E3 שנערכת ביוני. כרגע טרם ניתן לאשר את "החשיפה" של המגזין וחשוב לזכור כי הכתבה החשיפה הזו היא "שירת הברבור" של המגזין שכן זהו הגליון האחד-לפני-אחרון סגירת המגזין. (מקור)

קרא עוד:  מיקרוסופט: תקועים על Windows 7? מהאזהרה הזו לא תוכלו להתעלם
>> עושה עלייה: Xbox 360 בישראל
>> סוני פלייסטיישן סוגרת פערים מול מיקרוסופט
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.