כמה תמונות שהועלו לדף הרשמי של אינטל (Intel) סין ב-Weibo חושפות את מה שיכול להיות העיצוה הסופי של כרטיס התצוגה של החברה Xe שאמור להיות מושק כבר ב-2020. החברה כבר הציגה בתערוכת Computex 2019 מספר יחידות, וזה שהתמונות שלו הועלו לרשת החברתית מזכירות אחד מהם, כך שייתכן בהחלט שמדובר בעיצוב סופי שחושף עוד כמה פרטים על הכרטיס שבכל מקרה יגרום למהומה כלשהי בשוק כרטיסי התצוגה.

התמונות מציגות עיצוב בעל שלושה מאווררים גדולים, כפי שצפוי מכרטיס תצוגה שרוצה להתמודד ברמת הביצועים הגבוהה ביותר, כשהמאוורר האמצעי מציג תאורה מיוחדת של האות X. תאורה מיוחדת יש גם בגב של הכרטיס. זה מורכב למעשה ממפזר חום מתכתי גדול שמכסה כמעט את כל הגב להוציא האזור של השבב המרכזי עצמו.

הכרטיס הוא ברוחב של שני ערוצים כשמאחור יש שלוש יציאות DisplyPort ויציאת HDMI אחת, מה שכמובן אומר שאפשר לחבר עד ארבע תצוגות בו זמנית. מקדימה יש שני מחברי כוח של 8 פינים.

כרטיסי ה-Xe אמורים להגיע לשוק המסחרי והצרכני כאחד ובכל מקרה, לפי אינטל עצמה, היא אמורה לשלב בהם טכנולוגיית מעקב קרניים ברמת החומרה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.