לפני מספר ימים הכריזה סמסונג (Samsung) על שדרוג קל ל-Galaxy A10 שלה שייקרא Galaxy A10S. ההערכה הייתה שהחברה מתחילה עם המכשיר הזה סוג של מסע שדרוגים עבור כלל מכשירי סדרת הביניים עד שוק הכניסה החדשה שלה, ותמונות חדשות מאשרות שזו כנראה אכן המגמה: המכשיר הבא בתור, לפי הסדר, יהיה Galaxy A20S.

אמנם לא מדובר בתמונות אמת שהועלו לאתר של Leaks/ אלא תמונות שיצרה יצרנית כיסויים כדי להראות יש לה כבר כיסויים מוכנים לדור הבא של Galaxy A20, אבל לפי התמונות הללו – ולא פחות לפי הכיסויים – אפשר לראות שמבחינה חיצונית לא צפוי שינוי גדול אם בכלל.

כמו קודמו מדובר במכשיר שיגיע עם תצוגת מסך נקי בתצורת Infinity V ויהיו לו שתי מצלמות מאחור עם חיישן טביעות אצבע לצידן. אפשר להעריך די בוודאות שהמסך יישאר ברזולוציית +HD בלבד, וגם נפח הזיכרון המוצע יהיה מצומצם. השינויים יהיו כנראה בגזרת המצלמות, בהיבט של חיישנים טובים יותר, ושל המערכת על שבב – אולי גם כאן היא מוחלף במערכת של מדיה-טק (MediaTek)?

בכל מקרה, כשמבחינה חיצונית לא צפויים שינויים, לא פלא שליצרנית כיסויי הסיליקון ההגנתיים יש כבר כיסויים מוכנים גם ל-Galaxy A20S.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.