לקראת MWC 2013, תערוכת המובייל השנתית שתיערך בברצלונה בשבוע הבא, מנסות החברות השונות שישתתפו בה לגרות את דימיוננו בטיזרים נוצצים והבטחות גרנדיוזיות בניסיון לייחד את עצמן ממאות החברות האחרות שיציגו את מוצריהן בתערוכה.

Asus, היצרנית הטיוואנית הידועה בעיקר בזכות המחשבים והטאבלטים שלה, הפיצה הבוקר ביו-טיוב סרטון שכזה בו היא מנסה לכבוש את תשומת לב הקהל בקליפ בסגנון סרטי הקולנוע הכאילו-חובבניים נוסח Cloverfield של ג'יי.ג'יי אברהמס. בתחילת הקליפ נראה אזור בברצלונה מתכסה צל כהה, וניתן לשמוע את הצלם אומר "או, נראה שסערה מתקרבת". מייד לאחר מכן ניתן לראות מבין שני בניינים את צורתה של ספינת חלל ולשמוע את הצלם אומר "רגע, האם זה אובייקט מטאלי שחוצה את השמיים"? בסצינה הבאה נוחת החפץ המטאלי המעופף בצמוד למגדלי כנסיית La Segarda Familia ("המשפחה הקדושה") בעיר ועל המסך מופיעה הכתובית "המלאכה האולטימטיבית. היום" והצלם מציין ש"זה עגן בתוך הכנסייה" כדי להדגיש שמדובר לא בנחיתה מקרית, אלא בהרחבה לבניין הידוע התואמת לצורתו. בסיום מוצגת השקופית "הצטרפו לאייסוס כדי לחבוק את הנס המטאלי". באתר אליו מפנה הסרטון מופיע הכיתוב "הצטרפו אלינו בב-25 בפברואר, כש-Pad ו-Phone מתאחדים". יותר ברורים מזה הם לא יכלו להיות.

הכוונה ברורה: החברה תציג בברצלונה גרסה חדשה ל-PadFone, או FonePad כפי שהוא נקרא לפי השמועות האחרונות, שיהיה עשוי ממתכת ואמור להיות שילוב חלק יותר בין הסמארטפון לטאבלט מאשר שני הדגמים הקודמים, שהאחרון מביניהם הגיע לאחרונה לישראל. מחר, אגב, מבטיחה החברה סרטון נוסף. נחכה ונראה מה יהיה בו.