בין ה-Mi Max ל-Mi Mix 2S שאמורים להיות מוכרזים בסוף החודש ואולי בתחילת אפריל, אמורה שאומי (Xiaomi) הייתה להכריז גם על ה-Mi 7, ממשיך דרכו של ה-Mi 6 שנחשב לאחד מהמכשירים היותר מוצלחים של שאומי ב-2017.

עם זאת לרשת כבר הגיע מבחן ביצועים שמציג, לכאורה, את תוצאות המבחנים של המכשיר באפליקציית המבדקים Geekbaench 4.1. המכשיר אמנם מופיע תחת שם הקוד Xiaomi Dipper, אבל ההערכות הן שמדובר ב-Mi 7 עצמו. המכשיר שנבדק היה מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 845 עם שמונה ליבות במהירות בסיסית של 1.8 גיגה-הרץ, והוא הגיע עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה שזו כמות הגיונית עבור מכשיר שאמור להיות אחד ממכשירי הדגל של החברה.

לפי הערכות קודמות יגיע Mi 7 עם מסך בגודל 5.65 אינץ' ברזולוציית +FHD ועם שתי מצלמות מאחור בגודל של 16 מגה-פיקסל כל אחת, ועם מצלמה קדמית בגודל דומה. כן הוא אמור לתמוך בטעינה אלחוטית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.