למרות היעלמות המותג Nokia משוק הטלפונים החכמים, הוא עדיין נחשב לחזק מאוד בקרב הצרכנים. לקראת ההצגה הגדולה בברצלונה של HMD Mobile, החברה שרכשה את הזכויות על נוקיה, הופיעו ברשת שמועות כי החברה מתכננת להחזיר לחיים את המותג N-Series הזכור היטב מימי טרום הטלפונים החכמים עם מסך המגע.

המותג, לפי הדיווחים, יוצמד לסדרת מכשירים חדשה שתהיה מיועדת לשוק הביניים ומעלה, כשהראשון בהם אמור להיות מוצג כבר בזמן הקרוב. המכשיר המדובר יהיה מבוסס על מעבד Snapdragon 6xx שילווה בזיכרון עבודה של 4 ג'יגה-בייט. אין ספק שמדובר בתצורה טובה יותר מזו של ה-Nokia 6 שאמור להגיע עם שבב Snapdragon 430 הנחשב לחלש ומיועד לשוק הנמוך.

לעת עתה, לא ברור האם אכן HMD תציג את המכשיר הראשון בסדרת N-Series המחודשת כבר בתערוכה בהמשך החודש, או שמא זה יהיה Nokia P1 שסביבו יש שמועות רבות. עם זאת, החברה עצמה כבר אישרה כי היא תציג בתערוכה מספר מכשירים חדשים, כך שהדברים יתבהרו בעוד זמן קצר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.