היום סמסונג הציגה לנו בטיזר קצר את מכשיר הנקסוס פריים, אותו מכשיר מדובר המריץ את גרסת ה-Ice Cream Sandwich. ההצצה הייתה כה קצרה, שלא ניתן לומר כמעט דבר, פרט לקימור הבולט של והרמז כי הוא יהיה עם מסך גדול וגם כפתור כיבוי והדלקה ו-3 נקודות המגע שכנראה ישמשו לעמדות עגינה. חדי העין (וגם הגולש אביב מהתגובות) שמו לב לדבר מעניין – מאחורי המכשיר נראה בצורה מוצללת מאוד שני קווים שנמשכים לצידי המכשיר שיש החושבים כי מדובר במחשב טאבלט ולא חלק מאפקט הסרטון.

יתרה מכך, ההשערות אומרות שמכיוון שה-Ice Cream Sandwich תתמוך גם בטאבלטים וגם בסמארטפונים, נקודות העגינה הנראות בבירור בתמונה מיועדות להתממשק למסך מגע גדול יותר, ממש כמו הקונספט של Asus Padfone וכך הטאבלט יהיה עמדת עגינה.

התומכים בטענה זו גם אומרים שכמעט ולא תראו נקודות עגינה למכשיר בצידו הימני, ואין הסבר אחר מדוע סמסונג בחרו להטמיע את כפתור הכיבוי והדלקה לצד נקודות העגינה, כי אחרת לא יהיה נוח לכבות ולהדליק את מסך המכשיר בזמן שהוא בעמדה.

לא היינו אומרים זאת חד משמעית, אך ישנו סיכוי לא קטן שזה אכן כך הדבר, וכבר ראינו מכשירים אחרים המציעים דברים דומים כמו ה-Xoom ואחרים וסביר כי אם זה לא יוצג עכשיו, אנו נראה זאת בשלב מאוחר יותר מיצרניות נוספות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.