ויוו (Vivo) ניצלה את אירוע האול סטאר של ה-NBA כדי לספק מעין הצצה למכשיר הראשון אותו היא מתכוונת להשיק, ככל הנראה, תחת המותג החדש שלה IQOO.

החברה לקחה חסות, תחת שם המותג, על ערוץ ששידר את המשחקי והתחרויות השונות שנערכו במסגרת סוף השבוע של חגיגת הכדורסל השנתית. באחד הרגעים הציגה השדרית את המכשיר מגבו בשידור חי.

מדובר כמובן בסוג של טיזר, וכמובן שאי אפשר ללמוד ממנו יותר מדי. החברה כבר אישרה שהוא יגיע עם המערכת על שבב Snapdragon 855 – כך שהיא מכוונת כנראה להשיק את ה-IQOO הראשון כמכשיר דגל – ועכשיו אפשר לראות שיהיו לו שלוש מצלמות מאחור.

הגב בצבע כחול עמוק בגוונים משתנים אינו נקטע באמצע בגלל חיישן טביעות אצבע, כך שאפשר בהחלט להעריך שהוא יהיה מתחת למסך.

מעבר לכך, אמור המכשיר לקרוץ לשוק הגיימרים עם 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-256 גיגה-בייט זיכרון אחסון, תמיכה ב-sHDR ותכונה שאמורה לספק משוב לפי החברה בארבעה ממדים. הסוללה אמורה להיות בנפח של 4,000 מילי-אמפר/שעה והיא תתמוך בטעינה מהירה של 44 וואט – שזה אומר טעינה מהירה בפחות משעה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.