אחרי התלונות על תקלות קליטה במכשירי ה-iPhone XS החדשים של אפל (Apple), מגיעים כעת לרשת דיווחים על תקלה שעשויה להיות חמורה יותר – שכן היא לא רק פוגעת בביצועי המכשיר, אלא עשויה להשבית אותו כליל. לפי אותם דיווחים, חלק ממכשירי ה-XS אינם נטענים כאשר המסך שלהם כבוי. רק כאשר מפעילים את המכשיר ומחברים מחדש את הכבל לכניסת ה-Lightning, ממשיך האייפון החדש להיטען.

מדובר בהרבה יותר מטרחה מיותרת ללקוח: בחלק מהמקרים, התפלאו לגלות בעלי iPhone XS  כי לאחר לילה שלם שבו היה מחובר למטען, הסוללה שלו עדיין המשיכה להתרוקן, בהחלט לא חוויה מוצלחת לאחר רכישתו של אחד ממכשירי הטלפון החכם היקרים בשוק. התקלה אינה משפיעה על הטעינה אלחוטית בתקן Qi הנתמכת על ידי הדגם, ופועלת גם במכשירים הבעייתיים ללא בעיות מיוחדות.

בשלב זה לא ברור עדיין האם מדובר בתקלת חומרה שתדרוש איסוף המכשירים הפגומים והחלפתם, או תקלת תוכנה שבה תוכל אפל לטפל באמצעות עדכון למערכת ההפעלה. מוקדם יותר השבוע שחררה אפל עדכון למערכת ההפעלה WatchOS המיועדת לשעון החכם Apple Watch, שסבל בחלק מדגמיו בתקלה דומה וסירב להיטען. במקרה זה, כאמור, נתגלתה תקלת תוכנה שתוקנה במהירות על ידי החברה.

מה חשבנו על iPhone XS?

Apple iPhone XS

אפל (Apple) הכריזה על iPhone XS לצד iPhone XS Max בספטמבר 2018. הוא מציע עיצוב דומה ל-iPhone X לצד שדרוג בחומרה כמו שבב ה-A12 Bionic, מערך צילום כפול 12 מגה-פיקסל וסוללה חזקה יותר. המסך הוא בגודל 5.8 אינץ' ביחס 19.5:9 עם מגרעת בקצה, תומך גם בסים כפול (אחד עם eSIM) ומערכת ההפעלה המגיעה איתו היא iOS 12

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-