האירוע בו תכריז אפל (Apple) על דגמי iPhone חדשים עתיד להתקיים ביום רביעי הקרוב בשעה 20:00 (שעון ישראל) בניו-יורק, אך תמונה חדשה שדלפה הבוקר (שני) לרשת החברתית Weibo מציגה לכאורה את דגם הכניסה עליו תכריז החברה, ומכונה iPhone XC.

בתמונה ניתן לראות את גבו וצדיו של המכשיר המדובר, שעד כה כונה iPhone 9, וגם את הצבעים – אדום, לבן וגוון כחול. עוד הדיווח מאשר כי הרכב השמות של המכשירים החדשים שתציג אפל יהיה זהה למה להדלפות הקודמות: iPhone XS, iPhone X Plus – האחד בגודל 5.8 אינץ', ואילו השני – דגם הפלוס – בגודל 6.5 אינץ'.

עוד בנושא: סקירה: iPhone XS – שדרוג קל אך במחיר יקר

מחירו של דגם ה-XC לפי ההדלפה יהיה 699 דולר (כ-2,508 שקלים), ואילו של הדגמים המתקדמים יותר יהיה 900 דולר (כ-3,200 שקלים) עבור ה-XS ו-999 דולר (כ-3,585 שקלים) ל-X Plus.

כמו תמיד, קיים סיכוי גדול כי הדיווח גם איננו נכון, אבל את זאת נגלה ביום רביעי הקרוב (ספטמבר 12) במהלך אירוע ההכרזה של אפל.

Apple iPhone XR

אפל (Apple) הכריזה על iPhone XR לצד iPhone XS ו-XS Max בספטמבר 2018. הוא מציע עיצוב דומה ל-iPhone X אך בתג מחיר זול יותר, זאת לצד שדרוג בחומרה כמו שבב ה-A12 Bionic. הוא נושא מצלמה 12 מגה-פיקסל, מסך בגודל 6.1 אינץ' 19.5:9 עם מגרעת בקצה ומערכת ההפעלה המגיעה איתו היא iOS 12

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-