אפל (Apple) צופה ירידה במכירות של מכשירה החדשים והפחיתה משמעותית בייצור של כל הדגמים שהושקו רק בספטמבר האחרון, כך דיווח היום (ב’) Wall Street Journal. אפל הודיעה לספקיה האחראיים על שרשרת הייצור כי היא בולמת את ההזמנות של iPhone XS, XS Max ו-XR וכי האחרון ייפגע במיוחד.

הדיווח מצטרף לשמועות נוספות על כך שהחברה הפחיתה את הייצור של מכשיר ה-iPhone XR, הדגם המוזל של החברה ל-2018 אשר נמכר במחיר של 799 דולר. אולם אליו מצטרפים גם iPhone XS ו-XS Max, שמחירם כזכור גבוה ואלה נמכרים החל מ-999 דולר.

האנליסטים מעריכים כי הסיבות לכך רבות. החל מהמחיר הגבוה יותר שאותו דורשת אפל על מכשירי הדגל שלה ועד אכזבת הלקוחות מחוסר בחידושים בדגמים האחרונים של החברה. אולי זו גם הסיבה מדועה אפל החליטה שלא להציג יותר את נתוני המכירות של מוצריה בדוחות השנתיים.

אפל לא הגיבה על הדיווח.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.