בסוף השבוע האחרון גוגל (Google) הודיעה על  מספר אפליקציות למכשירי האנדרואיד (Android) שזמינות להורדה בהנחות משמעותיות. כעת מגיע תורה גם של חנות האפליקציות ב-iOS לפנק את משתמשיה.

האפליקציות, שבעה במספר, זמינות להורדה בחינם דרך AppStore עבור מכשירי ה-iPhone (אייפון) וה-iPad (אייפד) כאחד. חשוב לציין כי לא ידוע מועד סיום מכירה זו, ולכן מומלץ להזדרז ולהוריד.

מבין האפליקציות ניתן למצוא את לוח השנה Sense אשר בזמן שגרה נמכר בסך 4.99 דולר (כ-20 ש"ח) וזמין לגרסת iOS 7.0 ומעלה. מלבד תפקוד כיומן אישי שגרתי המאפשר הוספת אירועים ותזכורות, ניתן גם לנעול אותו וכך למנוע גישה מגורמים שאינם רצויים, כאשר את הנעילה ניתן להגדיר כטביעת אצבע או סיסמה.

אפליקציה נוספת שמוצעת להורדה בחינם לזמן מוגבל היא  Photosets Pro שמחירה המקורי עומד על 0.99 דולר (כ-4 ש"ח). Photosets משמשת לצילומי תמונות ועריכתן תוך שימוש במגוון רחב של אמצעים כמו שליטה על הצבעים, עריכת סרטונים וצילום רציף של עד 30 תמונות.

מלבד אלה ישנן אפליקציות נוספות הזמינות בחינם: אפליקציית קבצי השמע Castway שבמקור נמכרת ב-1.99 דולר; משחק החשיבה Warp Shift שמחירו המקורי הוא 2.99 דולר; הרשת החברתית botbot שמוצעת בחינם במקום 0.99 דולר; נגן הרדיו Songbot שבמקור מוצע ב-1.99 דולר ולבסוף אפליקציית ההודעות המאובטחת Cloak It שמחירה המקורי עמד על 1.99 דולר וכעת, כמו הקודמות, מוצעת להורדה בחינם לזמן מוגבל.

קרא עוד:  אפל: אלה האפליקציות הכי פופולרית ב-App Store ב-2019

התמונה באדיבות Shutterstock