"האייפון החדשים מהירים פי 120 ממכשיר האייפון הראשון שהושק לפני 9 שנים" – כך פתח פילר שילר, סמנכ"ל אפל, את אירוע הכרזת מכשירי ה-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus (אייפון 7 ו-7 פלוס). עמוד ה-YouTube הפופולרי EverythingApplePro החליט לקחת את ההכרזה של שילר צעד קדימה ובדק מי מבין כל דורות מכשירי האייפון מספק את הביצועים הטובים ביותר.

הבדיקה, שנערכה בתנאים דומים על הגרסה האחרונה הזמינה בהתאם לסוג המכשיר, השוותה מספר פרמטרים: מהירות האתחול, מהירות הפעלת המצלמה, מבחני ביצועים, ועוד. בכל הנוגע לביצועים, מכשירי האייפון 7 וה-7 פלוס החדשים עוקפים בקלות את הדגמים הקודמים עם תוצאה של 178,397 נקודות ואילו הדגמים הלפני אחרונים, אייפון 6s ו-6s פלוס הגיעו לתוצאה של 126,271 ו-131,584 נקודות. בבדיקת מהירות האתחול, למרבה ההפתעה, הגיע ה-7 פלוס דווקא למקום השמיני מבין כל 15 דגמי האייפון ואילו האייפון 7 הגיע למקום הראשון.

בבדיקת מד הרעש ללא ספק יש כאן מנצחים אמיתיים, לאור העובדה כי האייפון 7 וה-7 פלוס הגיעו לתוצאה 104.5 דציבלים – כאשר נתון זה ניתן לייחס לרמקולים הסטריאופונים החדשים הקיימים בשניהם.

כמובן, שככל החומרה חדשה ומודרנית יותר, כך המערכת פעולת מהר יותר ואת זה ניתן לראות בבירור בסרטון.

 

Apple iPhone 7

iPhone 7 מבית אפל מציג לראשונה מספר שינויים מהותיים. הוא חסין נגן מים ואבק ואין לו יציאת אוזניות סטנדרטית. המכשיר מצויד במסך 4.7 אינץ' עם שבב מרובע ליבות Apple A10 Fusion וזיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט RAM. המצלמה הראשית היא 12 מגה פיקסל והוא מגיע עם מערכת ה-iOS 10.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.