העובדה כי אנו במרחק של כשלושה חודשים מהצגת מכשיר הדגל הבא של אפל לא מונע מהשמועות אודותיו לזרום – ובהמוניהן. הדלפה חדשה של אחת ממפעילות הסלולר בבריטניה, מעניקה לנו מידע אודות התאריך המדויק של השקת האייפון החדש כמו גם מתי יחלו ההזמנות המוקדמות.

על-פי האתר הכלכלי פורבס, מכשיר האייפון הבא (שניהם למעשה) יושק ב-25 לספטמבר (יום ו') ברחבי ארה"ב, כאשר ההזמנות המוקדמות יחלו שבוע לפני כן, ב-18 לאותו החודש, ואילו הרוכשים המוקדמים יזכו לקבלו בתאריך ההשקה. המידע הגיע ממייל ב-Vodafone בריטניה שנשלח אלייה משרשרת האספקה במפעלי Foxconn, מקום ייצורו של האייפון – כך שסביר להניח שלא מדובר בעוד שמועה חברת בסיס.

יחד עם-זאת, על-סמך המידע, טרם ניתן לדעת בוודאות מה יהיה שמו של האייפון הבא, אף על-פי שהשמועות האחרונות מדברות על-כך כי הוא ייקרא iPhone 6S. במייל עצמו שנשלח נכתב בכותרת "מכשיר האייפון החדש" ולא צוין שם אחר כלשהו, ומלבד תאריך ההשקה הצפוי ומכירתו המוקדמת של לא נרשמו פרטים נוספים.

על-פי ההדלפות עד כה, האייפון הבא צפוי להיות השדרוג הגדול ביותר מבין כל הדורות שהושקו לפניו. מלבד הוספת טכנולוגיית ה-Force Touch, הקיימת במחשבי המקבוק החדשים של החברה כך שהמסך יוכל לזהות את עוצמת לחיצתו של המשתמש והמערכת תגיב בהתאם, ייתכן כי דגם הפלוס (הגדול מבין השניים) יגיע עם רזולוציה של 2K, בעוד דגמו הרגיל של האייפון יכלול רזולוציה של Full HD 1080p.

קרא עוד:  בדיקה העלתה: ה-MacBook Air עשוי להיות איטי יותר מהדגם הקודם

כך או כך, סביר שככל שנתקרב למועד ההכרזה עצמה, נשמע פרטים ודיווחים נוספים.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.