אפל (Apple) לא מתכננת לשנות את כמות הזיכרון המינימלית של האחסון הפנימי מעל ל-16 ג'יגה-בייט וכי המחירים של מכשירי ה-iPhone 6s וה-iPhone 6s Plus, יישארו זהים למחירים של הדגמים הנוכחיים, כך עולה מדיווח של האתר ההולנדי TechTstic.

לפי הדיווח, המחיר יישאר ללא שינוי וכי הדגם הבסיסי של ה-iPhone 6s יעמוד על 699 אירו, ככל הנראה בכל רחבי אירופה, כאשר ההפרש בין גרסאות 64 ו-128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי יעמוד על 100 אירו בכל קפיצה, כך שסה"כ 899 אירו עבור גרסת 128 ג'יגה-בייט. מי שיהיה מעוניין לרכוש את דגם בעל המסך הגדול יותר, ה-iPhone 6s Plus, הקפיצה תהיה  100 אירו יותר, כלומר 799, 899 ו-999 אירו בהתאמה לנפח הזיכרון של המכשירים. מדובר, כאמור, במחירים שזהים לאלו של ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus.

צמד המכשירים של אפל יוכרז באופן רשמי ב-9 בספטמבר, והערכות כי בדומה לשנים עברו, הם יתחילו להימכר בארצות הברית כעשרה ימים לאחר מכן בארה"ב וייתכן גם במספר מדינות באירופה, אולם חלקם יקבלו את המכשיר כשבוע לאחר מכן, ולפי אתר זה יקרה ב-25 בספטמבר.

מלבד זאת נטען בדיווח כי אפל תוסיף צבע חדש למכשירים שלה, ורוד אדמדם, בסופו של דבר מכשירי ה-6s יימכרו בדיוק באותם צבעים כמו מכשירי ה-6: אפור, כסף וזהב.