פחות מחודש לאחר השקתם בארה"ב, אפל (Apple) הודיעה ליבואנים כי יוכלו להשיק את מכשירי האייפון החדשים בישראל ב-15 לאוקטובר, כך בהודעה שהפיצה היום iDigital, יבואנית מוצרי אפל בישראל.

ה-iPhone 6s ו-iPhone 6s Plus יגיעו למעשה כבר בלילה שבין ה-14 ל-15 לחודש (בין רביעי לחמישי), אז iDigital תערוך אירוע השקה בחצות הלילה בקניות רמת אביב כאשר מחירו צפוי לעמוד על 3,750 לדגם ה-iPhone 6s ו-4,350 שקל לדגם ה-iPhone 6s Plus הגדול יותר, בדומה למחירי ההשקה הרשמיים של שנה שעברה. סלקום תאפשר לבצע הזמנה מוקדמת כבר ב-9 לאוקטובר ודינמיקה סלולר תערוך אירוע השקה בחצות.

לדברי איילת צרפתי, מנכ"לית iDigital: "השנה נערכנו מראש עם מלאים גבוהים על מנת לספק את הביקושים הגבוהים הצפויים". זוהי למעשה, ההשקה המהירה ביותר של אפל אי פעם בישראל – כשלושה שבועות, זאת למרות כי כבר בשנה שעברה דגם ה-iPhone 6 הושק כ-35 ימים לאחר השקתו בארה"ב, כך שמשנה לשנה זמני ההשקה הולכים ומצטמצמים.

הדגמים החדשים נחשבים שוב להצלחה מבחינת אפל, כאשר פורסם כי בסוף השבוע הראשון למכירה (שישי עד ראשון) נמכרו כ-13 מיליון מכשירים, מספר שיא בהשוואה לשנים הקודמות ונראה כי גם הפעם יש סיכוי כי מכירות המכשיר יתעלו בהשוואה לשנה שעברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.