בעוד קצת יותר משבוע יושקו זוג מכשירי ה-iPhone 6 בישראל כחלק מהשקה כלל עולמית של אפל (Apple) ובינתיים, החברות בארץ מתכוננות וחלקן כבר פתחו את שעריהם להזמנה מוקדמת.

ברשת אורנג’ לדוגמה, מבטיחים החזר עד 1,500 שקלים בהחזרת מכשיר ישן לרוכשים דרכם את אחד ממכשירי ה-iPhone 6 וכבר מחר יחלו את ההזמנה המוקדמת וקבלתם ביום ההשקה, ב-23.10. גם בפלאפון יחלו מחר את ההזמנה המוקדמת וכן זיכוי דומה בהחזרת מכשיר חדש וב-iDigital גם כן מבצעים הרשמה להזמנה מוקדמת, כאשר שם מתכננים השקה חגיגית בלילה שבין רביעי לחמישי ופתיחת סניפים בחצות לתחילת המכירה זאת לצד טרייד-אין למחזירים מכשירים מדור קודם.

המחיר: החל מ-3875 שקלים
בהודעה ששחררה היום iDigital, היא מעריכה כי מחירם המשוער יעמוד על 3,875 שקלים לגרסת ה-iPhone 6 בנפח 16 ג’יגה-בייט ואילו ה-iPhone 6 Plus יעמוד על 4,475 שקלים, גם כן לדגם ה-16 ג’יגה-בייט. עדיין מדובר במחירים יקרים מאוד בהשוואה לסמארטפונים המתחרים ובחברה מדגישים כי מדובר במחיר לא רשמי, אך סביר כי הוא לא ישתנה בהרבה לאחר ההשקה.

הפרש המחירים בין הארץ לחו”ל גדול למדי, כך מחירו של ה-iPhone 6 בארה”ב לגרסה פתוחה עומד על 649 דולרים, כ-2,430 שקלים לפני מיסים. לעומת זאת, מחיר המכשיר בארץ נכון להיום, במעט המקומות שכן ניתן להשיגו נע סביב 4,800 שקלים, כך שבעת השקתו הרשמית תהיה ירידה משמעותית במחיר, אבל אל תצפו למחיר הקרוב לזה שבחו"ל.

Apple iPhone 6

מכשיר ה-iPhone 6 של אפל הוכרז בספטמבר 2014 והציג לראשונה מסך בגודל 4.7 אינץ'. למכשיר מסגרת עגלגלה בהשוואה לקודמיו והוא רץ על שבב ה-Apple A8 כפול הליבה עם זיכרון עבודה של 1 ג'יגה-בייט ואחסון בנפח משתנה של 16 עד 128 ג'יגה בייט לבחירה. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED כפול וצילום Full HD גם בהילוך איטי והוא רץ על מערכת ה-iOS 9.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.