ימים לאחר השקתו, מספר קטן של רוכשי האייפון 6 פלוס (iPhone 6 Plus) דיווחו על כך שהמכשיר מתעקם בקלות. אף אחד מהם טען כי זה קרה לו בעת ישיבה עם ג'ינס בגזרה צמודה למשך מספר שעות כתוצאה מלחץ המופעל עליו. לא חלפו מספר שעות ואתר הסרטונים יוטיוב (YouTube) הוצף בהדגמות של מכשירים מתעקמים, והשאר היסטוריה.

אפל (Apple) לא הכירה רשמית בבעיה, אלא פרסמה הודעה קצרצרה שמספר מועט בלבד של משתמשים התלונן עד כה ואפילו סיפקה הצצה למעבדות הניסוי שלה בקופרטינו. אך אם לשפוט לפי מה שהמשתמש מהאתר reddit כתב, בחדרי חדרים המעצבים של אפל דאגו לפתרון מהיר של הבעיה.

המשתמש, שרכש זוג מכשירי אייפון 6 פלוס, אחד בעת השקתו ב-21.9 ואחד בשבוע האחרון, מדווח על הבדלים ניכרים כאשר הוא השווה בין שני המכשירים: המתכת פחות "רכה וחלקה" במגע כף היד ומרגישה יותר "קשיחה". הוא מוסיף כי כאשר הוא הקיש על גבו מכשירו, הצליל שבקע ממנו היה יותר "מלא" לעומת הצליל שבקע מהמכשיר השני שנשמע יותר "חלול". המשתמש ממשיך לספר כי בבדיקת מיקרוסופ על עקב האכילס של עיצוב ה-6 פלוס, אזור מקשי עוצמת השמע, הוא יכל לשים לב לאובייקט אדום שהתווסף, אובייקט שלא קיים ב-6 פלוס השני שנבדק. כמו כן, הוא מציין כי מכשירו שוקל 21 גרם יותר לעומת המכשיר של אשתו, אך הוא מסיק כי זה נובע מכך שמכשירו מכיל רכיב זיכרון של 128GB לעומת 16GB בראשון, מה שגורם לרכיב להיות גדול יותר (ולנו זה נשמע מוגזם).

קרא עוד:  סופית? המקבילה ל-AirDrop באנדרואיד תיקרא Nearby Sharing

את התשובה הסופית לנתונים המסקרנים שהמשתמש סיפק יוכלו לראות בקלות מפרקי המכשירים, הלא הם iFixit. אם התשובה היא חיובית, אז כנראה שמשתמשי האייפון 6 פלוס שרכשו מכשיר לאחרונה יוכלו להסתובב איתו בכיס הג'ינס מבלי לחשוש מכך שהוא יתעקם. בינתיים 9tomac טוענים כי אין כל שינוי. אנו נעקוב אחר ההתפתחויות ונעדכן.