2014 היא שנת ההדלפות הגדולה ביותר למכשירי אפל (Apple). כבר תקופה ממושכת שכמעט כל חלק אפשרי ב-iPhone 6 החדש בעל מסך ה-4.7 אינץ' מגיעים לרשת. החל מחלקים שונים ולוח האם, דרך גוף המכשיר והמסך קדמי. כולנו כבר יודעים איך הוא יראה וירגיש, כשכל מה שנותר זה רק לשמוע על ההכרזה מאפל, שככל הנראה תיערך ב-9.9. אבל ההדלפות עדיין לא הסתיימו.

אמש דלף לרשת פאנל קדמי שגדול בהשוואה לפאנל הקדמי שנחשף עד היום: 5.5 אינץ'. לפי האתר Apple Daily הוא שייך למכשיר שכינויו יהיה iPhone 6L, המכשיר השני של החברה שיושק יחד עם ה-6 במהלך בספטמבר עם תאומו, או אולי במועד מאוחר יותר. כמו כן, נחשפה עוד סוללה בנפח של 2915mAh, וככל הנראה זו תהיה הסוללה של הפאבלט החדש מבית אפל.

בנוסף להדלפות הללו, לרשת דלפה סוללה נוספת בעלת נפח של 1810mAh, שצפויה להיות הסוללה שתריץ את ה-iPhone 6. הדלפות אלו נראות די אמינות מכיוון שזו לא הפעם הראשונה אנו שומעים של-6 תהיה סוללה עם נפח כזה. עם זאת, יש מקורות שטוענים שהסוללה של ה-iPhone 6 תהיה יותר גדולה ותציע נפח של בעלת 2,100mAh.

בדיווחים נוספים סופר בעבר כי המבזק (פלאש) ה-TrueTone של המכשיר יקבל צורה מעוגלת חדשה עם שמכילה 4 נורות LED של שני צבעים חמים וקרים. לוח האם דלף גם הוא, כשעל פי הדיווחים הנוספים מעבד ה-A8 יהיה כפול ליבה 64 ביט במהירות שעון של 2.0GHz לכל ליבה, כשהוא יווצר על ידי TSMC ולא על ידי סמסונג אלקטרוניקס (Samsung Electronics) כמו בשנים האחרונות. הכבלים של מקשי הווליום והכיבוי דלפו גם הם, ביחד עם חיישן טביעות האצבע החדש ומציג שדרוג משמעותי בחיישן שיעניק לו עמידות ודיוק רבה יותר.

קרא עוד:  ועכשיו תורו של הגדול: כך יראה +Galaxy S11

עם כל הדיווחים הללו אנחנו כבר יכולים לכתוב את כל מפרט המכשירים החדשים ולהכריז עליהם בעצמנו, אך אנחנו בכל זאת נמתין בסבלנות להשקה הרשמית של אפל.