עוד בטרם הוכרז הדגם השמיני בסדרת מכשירי האייפון מבית אפל, שייקרא ככל הנראה iPhone 6, מוצפת הבלוגוספירה העולמית בשלל ספקולציות והדלפות אודות המכשיר הנכסף שצפוי להגיע השנה בשני גדלים שונים, אולי כניסיון ליישר קו עם מתחרותיה הגדולות.

המדליף המפורסם סוני דיקנסון (Sonny Dickson), הנחשב לאמין במיוחד, שגם היה הראשון לפרסם את מכשיר ה-iPad Air טרם השקתו אשתקד, תקף בסדרה של ציוצים על גבי חשבון הטוויטר שלו את תמונותיהם של שני מכשירים בלתי מזוהים מבית החברה המונחים זה לצד זה, שלטענתו יהיו שני המכשירים שיושקו בחודשים הקרובים. דיקנסון, שאינו פירט חצי מילה אודות המכשירים הבלתי מזוהים, רק חתם את הציוץ תחת הההאשטאג #iphone6. מטרת הציוצים הייתה כפי הנראה כתגובתה לתמונתה של סלבירטיאית טיוואנית שהצטלמה בחודש שעבר כאשר אוחזת בידייה שני מכשירים: אחד מדגם אייפון 5 ואילו השני מעט יותר גדול, שלטענתה יהיה זה מכשיר האייפון הבא.

כפי שגורסות השמועות וההדלפות בחודשים האחרונים כמו גם בהתבוננות על התמונה, צפוייה החברה להציג השנה שני מכשירי אייפון שונים, כאשר אחד מהם יהיה בגודל של 4.7 אינץ, ואילו השני יהיה בגודל 5.5 אינץ', שייכנס כפי הנראה לקטגוריה חדשה של החברה, שטרם ידוע לפי שעה האם בכלל ימותג תחת השם iPhone. עיצובם של שני המכשירים נראים בתצורתם החיצונית זהים למכשירים הקודמים מבית החברה, אולם מכשיר ה-5.5 אינץ' בעל מסגרת מעט יותר דקה מאחיו הצעיר, קרוב לוודאי על מנת לנצל שטחים מתים ובכך להגדיל את תצוגת המסך.

קרא עוד:  גוגל החלה לעדכן את מכשירי ה-Pixel דרך חנות האנדרואיד

חשוב לציין כי אין כל דרך לאמת את זהותן של התמונות ופרטים נוספים אודות שני המכשירים, כך שעד חודש ספטמבר קרוב לוודאי שנזכה לראות מספר הדלפות והשערות שונות. כך או כך, כנראה שבכל זאת נאלץ להמתין בסבלנות למוצא פיהם של קברניטי אפל מאוחר יותר השנה.