אנחנו לא ממש יודעים איך להתייחס לשמועות הללו, במיוחד שהאייפון 5 רק הושק לאחרונה. אבל ברשת ממשיכים להתעקש וב-Business Insider מוסיפים דיווח נוסף לשמועות שרק ממשיכות להתגבר. הדור הבא של מכשיר האייפון לא יציג אמנם שינוי מאסיבי, ורבים הסיכויים כי הוא יראה דומה לקיים, אך כבר המקורות למדו איך אפל עובדת ולכן לא מפתיע שמכנים אותו כ-iPhone 5S.

על פי האנליסט פיטר מיסק (Peter Misek), המכשיר יגיע כתשעה חודשים בלבד אחרי הדגם הנוכחי, כשהוא יושק בחודש יוני בשנה הבאה. את זה כבר ידענו, אך מה שהוא הוסיף הוא בדבר עיצובו החיצוני, כשלפי דבריו הוא יציג לראשונה מספר צבעים לבחירה, ובמקום הצבע השחור והצבע הלבן, יתאפשר גם להזמין עוד מספר צבעים נוספים ועזים, בדומה לצבעים שמציעה אפל באייפוד טאץ’ האחרון. עוד נאמר כי המכשיר יגיע עם תקשורת NFC, דבר שרבים הרימו גבה ותהו מדוע אפל לא כללה זאת כבר בדור הנוכחי, וכן שדרוג למסך הרטינה אשר יכונה רטינה פלוס או super HD ויציג איכות טובה יותר עם שייוצר בטכנולוגיית IGZO. ייתכן כי גם נפח גדול יותר יהיה זמין לרכישה (128GB) וכן שיפור במצלמה והסוללה.

כדי להוסיף אש למדורה, מיסק אמר כי אפל TV מתוכננת לשנה הקרובה ותושק עד סוף השנה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.