על פי מידע שהגיע לאתר גיקטיים ואומת על ידי מספר גורמים בכירים בקרב מפעילות הסלולר, מכשירי האייפון החדשים צפויים להגיע לישראל בשבוע השני של חודש נובמבר כשהחברות עצמן ערוכות להשקתו כבר ב-8 בנובמבר. הודעה רשמית על ההשקה בישראל צפויה אפל לשחרר כבר בימים הקרובים.

ערוכים להשקה
הראשונות להשיק את ליין האייפון 5S וה-5C תהיינה מפעילות הסלולר הגדולות במקביל לאיידיגיטל, וקרוב לחודש לאחר מכן צפויה להצטרף גם C-Data, היבואנית החדשה של מוצרי אפל בישראל. איידיגיטל צפויה למכור את המכשירים ישירות דרך סניפיה ובניגוד אליה, C-Data תורשה למכור את המכשירים בסיטונאות ולא באופן ישיר ללקוחות. על אף שאיידיגיטל תחל למכור את המכשירים כבר ביום ההשקה הראשון, היא צפויה לקבל אותם תחילה באמצעות הייבוא של אורנג' ורק לאחר מכן תזכה לייבוא עצמאי משלה.

מידע נוסף שהגיע לגיקטיים אך טרם זכה לאימות, מתייחס גם להשקת ליין האייפדים שצפויה אפל לחשוף באירוע הקרוב שתקיים ביום שלישי. על פי המידע האייפדים החדשים ינחתו בישראל כבר בגל ההשקות הראשון, כלומר גם הם יושקו במהלך חודש נובמבר אם כי כאן המועד המדוייק טרם זכה לאישור סופי.

מכשירי האייפון 5S ו-5C החדשים שחשפה אפל במהלך אירוע הכרזה שקיימה לפני כחודש, הושקו עד כה בלמעלה מ-25 מדינות ברחבי העולם. ב-1 בנובמבר צפויה החברה לצרף קרוב ל-12 מדינות נוספות להשקה הרשמית בינהן הודו ומקסיקו. לישראל יגיעו המכשירים בגל ההשקה הרביעי ובאיחור קל יחסית של קצת יותר מחודש.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על Galaxy A10s, שדרוג לטלפון שוק הכניסה

בימים האחרונים פורסמו מספר דיווחים המתייחסים לרף מכירות נמוך לליין מכשירי האייפון 5C שמכירותיו עומדות על קרוב לחצי ממכירת דגם ה-5S. הנחיה שהעבירה אפל לשותפתיה העסקיות הורתה לקצץ בייצור ליין ה-5C לטובת הגברת ייצור הליין המתקדם יותר. מוקדם יותר החודש הודיעה אפל כי מכרה 9 מיליון מכשירי אייפון רק במהלך סוף השבוע הראשון להשקתם.

נכתב על ידי רועי לטקה ופורסם לראשונה באתר GeekTime