10 מיליון מכשירי גלקסי? זה לא מה שישפיע על מכירות ה-iPhone  הבא: על פי סקר שפורסם בב-TC ושנערך על ידי חברת 451Research בקרב 4,042 תושבי ארה"ב נמצא כי התשוקה ל-iPhone הבא, שאפילו לא הוכרז, היא גדולה מאי פעם. על פי הסקר, 14% הצהירו כי הם מאוד רוצים לקנות את ה-iPhone הבא ולצורך השוואה, ה-Galaxy S III קיבל מספר מפתיע של רק שני אחוזים של לקוחות שמאוד היו רוצים לקנו אותו.

הנתונים אמנם מפתיעים בהשוואה ל-Galaxy S III, אך הם גם מפתיעים ביחס לשנה שעברה. בסקר הקודם שנערך בחודש אוקטובר של 2011, רק 10% אמרו שירצו מאוד לרכוש את ה-iPhone הבא (לימים iPhone 4S) בניגוד ל-14% בסקר של השנה, ו-11.5% רצו במידה מועטה לרכוש את ה-iPhone הבא בניגוד ל-17% של השנה. כמו כן, בשנה שעברה השיבו 71.5% כי לא ירצו כלל לקנות את ה-iPhone הבא בניגוד לסקר של השנה בו השיבו "רק" 59% כי לא ירצו לרכוש את ה-iPhone הבא.

הנתונים, בהתחשב בשמועות לגביי ה-iPhone הבא, לא מפתיעים כלל. הם כן מפתיעים בהתחשב בנתונים האחרונים בהם מתגאה סמסונג, לפיהם מכירות ה-Galaxy S III הגיעו למספר עצום של עשר מיליון יחידות. "מכירות הסמארטפונים הכוללות צפויות לשבור את שיאי כל הזמנים בחורף הקרוב, וכמובן שאפל עומדת להיות בראש המרוויחים", מסביר פול קרטון, סמנכ"ל 451Research, "אבל חוץ מאפל, וסמסונג, שום יצרן אחר לא עומד להרוויח באופן משמעותי מגל הדרישה הקרוב."