לאחרונה יצרנית האייפון, אפל, ירדה מהכותרות של עולם הסלולר, ודיי בצדק. ככה זה שרק בחודשים האחרונים התעסוקה היא הבטא של iOS 5 ואפילו אין מילה אחת על האייפון הבא, אך עושה רושם שככל שאנחנו מתקרבים יותר לספטמבר, תאריך היציאה המשוער של iOS 5 וה-iPhone 5, אנחנו מתחילים לקבל את הכותרות שקשורות לאפל בחזרה, וככל הנראה הפעם אנחנו מקבלים משהו מוחשי: האם זהו ה-iPhone 5?

האתר 9to5mac, הידוע באמינות השמועות על האייפון ומוצרי אפל, הצליח לצלם תמונה של מכשיר, שככל הנראה נראה כמו אב טיפוס של מכשיר ה-iPhone 5 . לדבריו, עובד בחברת אפל החזיק בידו ומשתדל לא להראות אותו בפני הציבור. מי שצילם את התמונה ציין שה-iPhone נראה שונה לגמרי מהמראה של ה-iPhone 4: דק יותר עם מסך גדול יותר, מה שאולי מחזק את העובדה שאפל הגדילה את המסך ל-4 אינץ', שמועה שרצה עוד מהיום הראשון.

בדומה למקרה עם ה-iPhone 4 בשנה שעברה, אל תופתעו אם תתקלו בטעות בעובד אפל שמחזיק את האייפון הבא בזמן שאתם מבלים לכם בסן פרנסיסקו. לפני כל מכשיר אייפון שיוצא, אפל עושה ניסויים בעולם האמיתי כדי לראות שהכל עובד כמו שצריך עם המכשיר והוא מתפקד כראוי לפני יציאתו. אנחנו מקווים שנראה את ההזמנה לאירוע ההכרזה של ה-iPhone 5 כבר בקרוב, כי חודש אוגוסט מגיע.. וזה הזמן של אפל לחזור לכותרות. (מקור)