המכשיר שכולם מחכים לו נחשף באתר מכירות Cincinnati Bell יומיים לפני ההכרזה הרשמית באתר בארה"ב, לצערנו האתר שחשף את המכשיר לא הוסיף תמונה ולכן אנחנו יכולים רק לשער כיצד יראה המכשיר.

במבט במפרט ניתן לאשר את 2 השמועות המרכזיות לגבי הדור החמישי של האייפון: ראשית מצלמה בת 8 מגה פיקסל שתיישר קו עם המכשירים המתקדמים כיום ובנוסף המסך משתדרג ל-4 אינצ'. כרגע נותר בגדר תעלומה עיצובו של המכשיר, הסברות המרכזיות הם למכשיר מעוגל יותר, שטח המסך יתפוס חלק נכבד יותר והתעלומה הגדולה ביותר האמת כפתור הבית המפורסם יעלם.

בצד החומרה, העדכונים שאנחנו מקבלים הם לא מאומתים ולכן ניתן רק לשער לגבי החומרה של המכשיר, מה שבטוח המעבד של אייפון 5 יהיה A5 (ליבה כפולה) בדומה לאייפד 2 ומהירות המעבד תעמוד ככל הנראה בין 1.0GH ל- 1.5GHz. מחירו כפי שרשום באתר יעמוד על $640.

בנוסף, גם ה-iPhone 4S צץ למכירה באתר (והוסר) כאשר מחירו יעמוד על $99 לאחר החזר כספי והוא יהיה מבוסס על מסך 3.5 אינצ' עם מעבד ה-A5, כדגם חלש מהאייפון 5 אך חזק יותר מהאייפון 4.

הערכות בקרב קהילת חובבי אפל הם שהמכשיר הולך לשנות את מפת הסמארטפונים מקצה לקצה והעיכוב בהכרזה נבעה (לטענתם) ככל הנראה מרצון של אפל להציג את הדבר הגדול באמת. אם נכונים הדברים – הצפייה ליום שלישי מורטת עצבים. האם אפל יתעלו על עצמם או שיישרו קו עם המתחרים? את התשובות נקבל כאן באתר ביום שלישי. (מקור)