איך שלא נסובב את זה, כבר כיצד ייראה מכשיר ה-iPhone הבא אנחנו כמעט יודעים בוודאות. הדליפות האחרונות של המכשיר מוכיחות שוב ושוב כי המראה זהה בכל אחת מהשמועות השונות והבנו כבר את הרעיון הכללי . היום האנשים של The Verge חשפו לא תמונה אחת, אלא גלרייה שלמה של תמונות של מה שנראה לכאורה כחלקים ומודלים של ה-iPhone הבא.

החלקים הגיעו מחברת iLab הסינית והורכבו לכדי מכשיר שלם המציג גם את המבנה הפנימי, כולל חלקים ספציפים כמו הכפתורים והמסך הקדמי. שוב אנו מקבלים אישור כי אפל מתכננת להחליף את המחבר שלה למחבר שונה, המכונה 19 פין וכן בצדדיו גריל שם ממוקמים הרמקולים. הפינות כבר לא חדות לא מעט מעוגלות יותר והמראה הכללי נראה לא שונה בהרבה מהדור הנוכחי, כמובן עם הגדלת מסך ל-4 אינצ' ועובי דק יותר כאשר חלקו האחורי הוחלף מזכוכית למתכת מוברשת.

כל זה מתווסף לדיווחים הקודמים בהם נאמר כי למכשיר הבא יהיה זיכרון כפול מקודמו (1GB), קישוריות הדור הרביעי (LTE) ואת טכנולוגיית NFC. עדיין לא ידוע אם הוא יהיה מעבד מרובע ליבה חדש (כנראה ייקרא A6) או שיהיה מעבד ה-A5X שנמצא ב-iPad החדש, שכולל מעבד כפול ליבה עם מאיץ גראפי מרובע ליבה.

בסוף השבוע גם התפרסם כי התאריך המעודכן האחרון הוא ה-21 לספטמבר, כך פורסם בשני מקורות ברשת הגורסים כי אפל תשיק את האייפון הבא ביום שישי, בדומה להשקות הקודמות. בינתיים אין כל אישור לכל הדברים שנאמרו ונאלץ להמתין עד ההכרזה.

קרא עוד:  גוגל תחשוף את Pixel 4 באופן רשמי ב-15 באוקטובר

עדכון: עכשיו גם יש סרטון

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.