האם זהו ה-iPhone 5?… ובכן לא. לפניי כל דור חדש של iPhone אומני קונספט רבים מנסים את מזלם לנחש כיצד תיראה הגרסה הבא של ה-iPhone, לא שונה מהם הוא Antoine Brieux המכונה NAK, אשר סובר שה-iPhone 5 יראה שונה לגמרי מכל דגם של iPhone שיצא עד כה.

על-פי NAK, המכשיר יהיה עשוי מקשה אחת של סגסוגת מגנזיום במגוון צבעים אשר תיצור מכשיר עמיד אך קל. כמו-כן המכשיר יצויד במסך 4-אינצ' ברזולוציה 1100×730 אשר תעניק למכשיר 326 פיקסלים לאינצ', כך שעדיין יהיה מדובר במסך בעל "תצוגה רשתית" (Retina Display). מאחור המכשיר תמצא  מצלמה עם חיישן 8 מגה-פיקסל ופלאש LED. את המכשיר יריץ כמובן מעבד ה-A5 של החברה, אותו מעבד אשר קיים ב-iPad 2.

למרות שאנו יודעים שכך לא ייראה ה-iPhone 5, אין ספק כי בקונספט ש-NAK מציג בהחלט בהכלת ניכרת ההלך העיצוב של Apple ולא נהיה מופתעים אם יום אחד Apple תשיק מכשיר אשר דומה לקונספט הזה. קונספטים נוספים של מכשיר ה-iPhone 5 תוכלו למצוא בפוסט הבא. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.