מוקדם יותר השנה, דיווחנו על שמועה שציינה כי אפל מחפשת להיפטר מכבל הטעינה שלה בעל מחבר ה-30 פינים, לטובת משהו קטן יותר. הדיווח ציין שאנו עשויים לראות את המחבר החדש כבר השנה. מאז, ראינו מספר הדלפות כביכול, של חלקים מה"אייפון החדש" הכוללים שקע טעינה מצומצם באופן ניכר. ועכשיו, האתר TechCrunch מאשר את הדיווח.

TechCrunch מדווח:

"בעוד שצורתו וגודלו של המכשיר בפועל אינם ידועים לנו כעת, TechCrunch בדק ואישר באופן עצמאי כי אפל עובדת על הוספת מחבר 19 פינים, להחליף את החיבור הנוכחי של 30 פינים, לשקע הטעינה של האייפון החדש. זהו מהלך אשר וודאי יצור זעזוע במערכת האקולוגית של אביזרי האייפון."

ראוי לציין כי ל-TechCrunch יש רקורד מדויק למדי בעסקי השמועות של אפל. זמן קצר לפני האירוע של אפל WWDC בשבוע שעבר, האתר סיפק קצת מידע לגבי iOS 6.

זה נשמע כאילו אפל עושה את השינוי בשל מגבלות גודל, יותר מכל דבר אחר. על פי השמועות האחרונות, היא מנסה לדחוס מסך גדול יותר ותאימות LTE לתוך מכשיר האייפון הקרוב, ובנוסף להפוך אותו ב-20% דק יותר.

זה יהיה מעניין לראות כיצד הצרכנים יגיבו לשקע הממוזער, בעוד שזה יגרום למיליוני אביזרים לאייפון להיות מיושנים בין לילה. מצד שני, זה קורה כל הזמן בעולם הסמארטפונים, בעוד העיצוב והטכנולוגיה ממשיכים להתפתח.

פורסם לראשונה באתר iPhones

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.